کباب پز حرارت از بالا خانگی چیست؟

از آن جایی که ما ایرانی‌ها عاشق کباب هستیم و همیشه کباب در میان سفره‌هایمان جایگاه ویژه‌ای دارد، وجود یک کباب پز حرارت از بالا خانگی در منزل هر ایرانی، لازم به نظر می‌رسد. با در اختیار داشتن کباب پز تابش از بالا می‌توان به راحتی و بدون به راه افتادن بو و دود زیاد ناشی از پخت کباب، به طبخ این غذای خوشمزه در زمانی کوتاه پرداخت و از طعم عالی آن لذت برد. در ادامه با پارسیان سرد و گرم همراه باشید تا به بررسی مزایا و معایب این وسیله از تجهیزات آشپزخانه پرداخته و چند و چون آن را بهتر بررسی کنیم.

خرید کباب پز حرارت از بالا خانگی و کباب پز تابش از بالا اتوماتیک

برای خرید انواع کباب پز حرارت از بالا خانگی، کباب پز اتوماتیک خانگی و کباب پز تابش از بالا صنعتی مخصوص آشپزخانه در سایز های مختلف می توانید با شماره های زیر تماس بگیرید.

09120267116 - 09123348422

کامبیز پور علیخوانی

کباب پز حرارت از بالا خانگی

در کباب پز حرارت از بالا خانگی می‌توانید به راحتی انواع کباب‌های کوبیده یا کباب سلطانی، کباب بختیاری، کباب برگ، جوجه کباب، ماهی کباب و غیره را طبخ کنید. خوشبختانه در این دستگاه، کباب به خوبی پخت شده و سرعت پخت نیز از حالت معمولی به مراتب بالاتر است.

انواع کباب پز حرارت از بالا خانگی بسته به سایزی که شما برای خرید انتخاب می‌کنید، قابل تقسیم بندی هستند. به طور مثال ممکن است شما کباب پز حرارت از بالا خانگی کوچک یا متوسط و بزرگ را انتخاب کرده باشید که در هر یک از آن‌ها تعداد سیخ‌های موجود در کباب پز متفاوت هستند. به این شکل ممکن است یک کباب پز حرارت از بالا خانگی با تعداد 7 سیخ را انتخاب کرده باشید که در زمان واحد قادر به طبخ همزمان 7 کباب خواهد بود. همین طور انواع دیگر کباب پز خانگی را می‌توانید از فروشگاه بزرگ پارسیان هات اند کلد که تامین کننده تجهیزات آشپزخانه صنعتی است، تهیه نمایید.ت

کباب پز حرارت از بالا خانگی: با استفاده از کباب پز حرارت از بالا خانگی، می توانید به راحتی انواع کباب کوبیده، کباب برگ، کباب سلطانی، جوجه کباب و غیره را بدون دود و در کمترین زمان طبخ نمایید.

کباب پز حرارت از بالا خانگی: با استفاده از کباب پز حرارت از بالا خانگی، می توانید به راحتی انواع کباب کوبیده، کباب برگ، کباب سلطانی، جوجه کباب و غیره را بدون دود و در کمترین زمان طبخ نمایید.

عملکرد کباب پز حرارت از بالا خانگی

پخش حرارت در کباب پز حرارت از بالا خانگی به وسیله سرامیک‌های نسوز که در بخش فوقانی آن نصب شده‌اند، انجام می‌پذیرد. به این صورت حرارت با دمایی بالاتر از 200 درجه سانتی گراد، به گوشت‌های کباب رسیده و باعث طبخ آن‌ها می گردد.

به علاوه در اکثر این کباب پزهای خانگی، یک مخزن آب در بخش تحتانی کباب پز قرار گرفته است که از دود کردن حین پخت جلوگیری به عمل آورده و باعث می‌شود که طبخ کباب در محیط آپارتمانی بدون مشکل روبرو باشد.

مزایای استفاده از کباب پز حرارت از بالا خانگی

با استفاده از کباب پز حرارت از بالا خانگی و با توجه به میزان حرارت تابیده بر آن، دیگر نگران مغزپخت نشدن کباب نخواهید بود. این مشکلی است که غالبا حین پخت معمولی کباب روی منقل‌های گازی یا ذغالی با آن مواجه هستیم. در استفاده از کباب پز حرارت از بالا، این مشکل برطرف شده و با توجه به شکل حرارت دهی، گوشت به راحتی مغزپخت خواهد شد و البته نگرانی نیز بابت سوختن گوشت نخواهید داشت.

معایب کباب پز حرارت از بالا خانگی

اگر بخواهیم به معایب کباب پز حرارت از بالا خانگی بپردازیم، باید به کمی جاگیر بودن آن اشاره کرد. به واقع زمانی که این کباب پز را خریداری می‌کنید، باید جایی در آشپزخانه خود به آن اختصاص دهید و این وسیله فضایی شبیه به یک مایکروفر بزرگ نیاز خواهد داشت.

 کباب پز خانگی: کباب پز اتوماتیک خانگی فضایی در حدود یک مایکروفر بزرگ در آشپزخانه شما خواهد گرفت و در عوض، همیشه امکان پخت کباب در خانه را خواهید داشت.

کباب پز خانگی: کباب پز اتوماتیک خانگی فضایی در حدود یک مایکروفر بزرگ در آشپزخانه شما خواهد گرفت و در عوض، همیشه امکان پخت کباب در خانه را خواهید داشت.

محصولات ما گرمخانه ایستاده ویترینی

کباب پز اتوماتیک خانگی

کباب پز اتوماتیک خانگی را باید یکی از بهترین وسایلی بدانیم که در آشپزخانه یک خانم خانه دار و خوش سلیقه جای می‌گیرد. به کمک کباب پز اتوماتیک خانگی از دردسرهای کباب کردن روی منقل ذغالی یا گازی خلاص شده و به راحتی می‌توانید بدون کمترین دردسر، کباب‌های مورد علاقه خود را طبخ نمایید. قفسه متحرک در این کباب پزها به شما امکان تنظیم میزان نزدیکی یا دوری از حرارت را داده و به علاوه می‌توانید انواع کباب، ماهی، استیک و سایر غذاهایی که نیاز به کباب شدن دارند را در آن تهیه نمایید.

کباب پز اتوماتیک خانگی نیز کاملا بدون دود عمل کرده و به جز ویلا و خانه‌های دارای حیاط، مناسب محیط‌های بسته و آپارتمانی است.

کباب پز تابش از بالا

کباب پز تابشی از بالا کاربری بسیار ساده‌ای داشته و برای پخت در آن نیازی به استفاده از روغن نخواهید داشت. به علاوه از آن جایی که در استفاده از این کباب پز تابش از بالا نیازی به ذغال ندارید و چربی و روغن گوشت نیز داخل دستگاه نمی‌ریزد، خبری از دود و بوی زیاد ناشی از پخت نخواهد بود. حذف کربن در طبخ انواع کباب در دستگاه کباب پز تابش از بالا، باعث می‌شود که در نهایت کباب سالم‌تر و خوشمزه‌تری نیز تحویل بگیرید و این به سلامت شما کمک خواهد کرد. شرکت پارسیان هات اند کلد، کباب پز تابش از بالا خانگی را در لیست تجهیزات خود داشته و می‌توانید به راحتی و بدون نیاز به حضور فیزیکی و مراجعه، این کباب پز را خریداری نمایید.

کباب پز تابش از بالا: کباب پز تابش از بالا یکی از لوازم بسیار کاربردی در آشپزخانه های امروزی است و طبخ کباب در آن بدون دود و پیچیدن بو در آپارتمان انجام می شود.

کباب پز تابش از بالا: کباب پز تابش از بالا یکی از لوازم بسیار کاربردی در آشپزخانه های امروزی است و طبخ کباب در آن بدون دود و پیچیدن بو در آپارتمان انجام می شود.

سخن پایانی

نصب کباب پزهای خانگی بسیار ساده بوده و استفاده از آن‌ها نیز به همین شکل به راحتی صورت می‌گیرد. برای خرید انواع کباب پز حرارت از بالا خانگی و کباب پز اتوماتیک خانگی و سایر تجهیزات آشپزخانه صنعتی، می‌توانید از گروه تخصصی پارسیان هات اند کلد، مشاوره دریافت کنید. به علاوه پارسیان هات اند کلد، تمامی تجهیزات خانگی و تخصصی آشپزخانه را در سراسر کشور به تحویل مشتری می‌رساند.