یکی از تجهیزات بسیار مهم در آشپزخانه‌های رستورانی را باید دیگ بخار آشپزخانه صنعتی بدانیم. دیگ چلوپز صنعتی و به طور کلی دیگ‌های صنعتی آشپزخانه بخش بزرگی از غذاهای داخل منوی رستوران ایرانی را طبخ کرده و دارای مزایای بسیاری از جمله صرفه جویی در زمان و انرژی نیز هستند. گروه تخصصی پارسیان هات اند کلد، به عنوان تامین کننده کلیه تجهیزات آشپزخانه صنعتی، مناسب‌ترین قیمت دیگ استیل بزرگ و قیمت دیگ برنج پز صنعتی و ... را ارائه می‌دهد. به این ترتیب شما می توانید ضمن تحویل هر مورد از تجهیزات آشپزخانه صنعتی در شهر محل سکونت خود، خرید را با قیمتی مقرون به صرفه انجام دهید.

برای شناخت بیشتر دیگ بخار آشپزخانه صنعتی در ادامه با پارسیان سرد و گرم همراه باشید.

برای دریافت لیست قیمت و خرید دیگ چلویی و بخار پزآشپزخانه صنعتی، با کارشناسان صنایع پارسیان تماس حاصل فرمایید،

صنایع پارسیان سرد و گرم تولید کننده تجهیزات فست فود، کافی شاپ و آشپزخانه صنعتی و نیمه صنعتی است.

شماره های تماس 09120267116 - 09123348422

دیگ استیل بخار پز آشپزخانه صنعتی

دیگ بخار آشپزخانه صنعتی در ابعاد مختلف و با ظرفیت‌های متفاوت عرضه شده است و بدنه استیل، درب پرسی و جداره‌های عایق آن، موجب می‌شود که به هیچ وجه حرارت از دیگ خارج نشود. به این ترتیب پخت در زمان کوتاه‌تری صورت گرفته و کیفیت برنج و سایر غذاها نیز بالاتر می‌رود.

از طرفی دیگر کار با این وسیله آشپزخانه صنعتی بسیار راحت بوده و نیاز به مهارت خاصی ندارد. از این جهت نیازی نیست که آشپز ماهری را برای پخت با دیگ بخار آشپزخانه صنعتی به کار بگیرید. همین طور بخار و بوی زیاد غذا در آشپزخانه صنعتی پراکنده نشده و این را نیز باید یکی از مزایای به کار گیری دیگ‌های بخار پز صنعتی بدانیم.

با استفاده از این دیگ‌های بخار آشپزخانه صنعتی، هیچ گونه هدرروی مواد غذایی نخواهید داشت و در نهایت بهره‌وری و سودآوری کسب و کار رستورانی شما بالاتر می‌رود.

دیگ بخار آشپزخانه صنعتی: دیگ بخار آشپزخانه صنعتی از تجهیزات ضروری آشپزخانه رستوران های ایرانی است که فرآیند پخت را ساده و باکیفیت ساخته و زمان آن را کوتاه می کند.

دیگ بخار آشپزخانه صنعتی: دیگ بخار آشپزخانه صنعتی از تجهیزات ضروری آشپزخانه رستوران های ایرانی است که فرآیند پخت را ساده و باکیفیت ساخته و زمان آن را کوتاه می کند.

دیگ‌های صنعتی آشپزخانه

دیگ‌های صنعتی آشپزخانه شامل دیگ خورشت پز صنعتی، دیگ چلوپز صنعتی یا همان دیگ برنج پز صنعتی و ... هستند. این دیگ‌ها غالبا سه جداره بوده و بدنه استیل آن‌ها، از بالاترین کیفیت ساخته شده‌اند. وجود شیر تخلیه در دیگ‌های صنعتی آشپزخانه برای دریافت خروجی و یا آبکشی برنج، کاربرد عالی دارد و کار را کاملا ساده می‌سازد.

علاوه بر ساده ساختن مراحل پخت برنج و خورشت توسط دیگ‌های صنعتی آشپزخانه، مصرف سوخت نیز در این تجهیزات حرفه‌ای کاهش بسیاری پیدا می‌کند.

دیگر محصولات ما دیگ خورشت پز صنعتی آشپزخانه ۲۵۰ و ۳۰۰ لیتری

قیمت دیگ استیل بخار پز صنعتی آشپزخانه

قیمت دیگ صنعتی آشپزخانه بسته به جنس، ابعاد و ظرفیت پخت آن تعیین می‌شود. به علاوه این نرخ گذاری در گروه تجهیزات آشپزخانه نو و دست دوم، بسیار متفاوت خواهد بود. قیمت دیگ صنعتی آشپزخانه از چیزی بین 10 تا 20 میلیون تومان متغیر خواهد بود.

نکته: لازم به یادآوری است که این قیمت در زمان حال بوده و بسته به شرایط اقتصادی، متغیر خواهد بود. اما خوشبختانه شما می‌توانید در هر زمانی قیمت روز تجهیزات آشپزخانه صنعتی و از جمله قیمت دیگ صنعتی آشپزخانه را از پارسیان هات اند کلد دریافت کنید.

 دیگ صنعتی آشپزخانه: قیمت دیگ صنعتی آشپزخانه بسته به ظرفیت پخت و برند آن، بین 10 تا 20 میلیون تومان خواهد بود.

دیگ صنعتی آشپزخانه: قیمت دیگ صنعتی آشپزخانه بسته به ظرفیت پخت و برند آن، بین 10 تا 20 میلیون تومان خواهد بود.

قیمت دیگ استیل بزرگ

قیمت دیگ استیل بزرگ نیز به همین تناسب در بازه 7 تا 20 میلیون تومان جای می‌گیرد. این ظرفیت، برند و ابعاد دیگ استیل بزرگ است که قیمت آن را در نهایت تعیین خواهد کرد.

پر فروش ترین محصول ما دیگ چلویی آشپزخانه صنعتی دو جداره

قیمت دیگ بخار آشپزخانه

قیمت دیگ بخار آشپزخانه را می‌توانید از گروه تخصصی پارسیان هات اند کلد دریافت کنید. همین طور قیمت سایر تجهیزات آشپزخانه صنعتی نیز از همین طریق، قابل استعلام است. در حال حاضر قیمت دیگ بخار آشپزخانه بین اعداد 6 تا 20 میلیون تومان، متغیر است و این به ابعاد، کارایی و ظرفیت دیگ بستگی دارد.

دیگ استیل چلوپز صنعتی

دیگ چلوپز صنعتی برای پخت انواع چلو کاربرد دارد و نمی‌توان یک آشپزخانه صنعتی ایرانی را بدون آن متصور بود. این دیگ فضای نه چندان زیادی به خود اختصاص داده و به فرآیند پخت‌های شما، ساختار مناسبی می‌بخشد. به علاوه می‌توانید با استفاده از دیگ چلوپز صنعتی در آشپزخانه، زمان پخت را کاهش داده و کیفیت خروجی غذا را بالا ببرید.

دیگ چلوپز صنعتی: دیگ چلوپز صنعتی برای پخت چلو کارایی داشته و زمان طبخ را کاهش می دهد. همین طور کیفیت پخت غذا در این دیگ صنعتی آشپزخانه بالا خواهد رفت.

دیگ چلوپز صنعتی: دیگ چلوپز صنعتی برای پخت چلو کارایی داشته و زمان طبخ را کاهش می دهد. همین طور کیفیت پخت غذا در این دیگ صنعتی آشپزخانه بالا خواهد رفت.

قیمت دیگ برنج پز صنعتی

قیمت دیگ برنج پز صنعتی بین 8 تا 15 میلیون تومان بوده و در صورتی که برای خرید آن به گروه پارسیان هات اند کلد، مراجعه نمایید، بهترین قیمت رقابتی در بازار را به دست خواهید آورد. قیمت دیگ برنج پز صنعتی برای استفاده در یک آشپزخانه رستوران، کاملا مقرون به صرفه به نظر رسیده و فرآیند پخت برنج را تسریع می‌بخشد.

دیگر محصولات ما دستگاه ته دیگ ساز و ته چین ساز صنعتی

سخن پایانی

با استفاده از دیگ بخار آشپزخانه صنعتی و نیز دیگ چلوپز صنعتی، می‌توانید برنج را بدون روغن طبخ کرده و در نهایت غذایی سالم‌تر نیز در بشقاب مشتریان خود بگذارید. این درست چیزی است که برای اداره کردن یک رستوران موفق، نیاز داریم: رضایت و سلامت مشتریان. گروه پارسیان هات اند کلد نیز این موضوع را سیاست اصلی راه‌اندازی رستوران دانسته و به مشتریان خود در این زمینه یاری می‌رساند.