تجهیزات و دستگاه ته دیگ ساز و ته چین ساز صنعتی

برای آن که یک رستوران راه اندازی کنید، به وسایل مختلفی از جمله مبلمان، میز و صندلی رستورانی و البته انواع و اقسام تجهیزات آشپزخانه‌ای که می‌توانند به شما در تهیه غذا و سرو آن کمک کنند، نیاز دارید. تجهیزات و دستگاه ته دیگ ساز و ته چین ساز صنعتی یکی از این وسایل آشپزخانه ای هستند که برای راه اندازی هر رستوران مجهز و مدرنی نیاز است. ما در این مطلب شما را با دستگاه ته دیگ ساز صنعتی، دستگاه ته دیگ ساز صنعتی یک طبقه، دستگاه ته دیگ ساز صنعتی چند طبقه، ته دیگ ساز صنعتی، لوازم و تجهیزات مخصوص ته چین، دستگاه ته دیگ ساز صنعتی و کته پز تابشی آشنا می‌کنیم. هر یک از این دستگاه‌ها را می‌توانید از طریق تولیدکننده تجهیزات آشپزخانه صنعتی کشور، پارسیان سرد و گرم، تهیه نمایید.

برای دریافت لیست قیمت و خرید انواع دستگاه ته دیگ ساز و ته چین ساز صنعتی، با کارشناسان صنایع پارسیان تماس حاصل فرمایید،

صنایع پارسیان سرد و گرم تولید کننده تجهیزات فست فود، کافی شاپ و آشپزخانه صنعتی و نیمه صنعتی است.

شماره های تماس 09120267116 - 09123348422

محصولات پر فروش پارسیان دیگ خورشت پز صنعتی ۲۵۰ لیتری

دستگاه ته دیگ ساز صنعتی

همان‌طور که گفتیم، یکی از دستگاه‌های مهمی که در راه اندازی یک رستوران مورد نیاز خواهد بود، دستگاه ته دیگ ساز صنعتی است. دستگاه ته دیگ ساز صنعتی، می‌تواند به صورت کاملا حرفه‌ای و در تعداد بالا برای مشتریان رستورانی، ته دیگ تهیه کند. ته دیگ یکی از خوراک‌های خوشمزه‌ است که اغلب در سفره هر ایرانی پیدا می‌شود. ما ایرانی‌ها برای درست کردن ته دیگ، هنگام پخت برنج، نانی را ته دیگ قرار می‌دهیم و تا پخت کامل برنج، نان با روغن و برنج مخلوط گشته و یک ته دیگ خوشمزه تهیه می‌شود. اما حقیقت این است که این روش تنها برای پخت و پز‌های خانگی کاربرد دارد؛ یعنی اگر می‌خواهید از مشتریان رستورانی خود با ته دیگ پذیرایی کنید، به یک دستگاه ته دیگ ساز صنعتی نیاز دارید، چرا که این دستگاه است که می‌تواند روزانه برای صدها مشتری ته دیگ تهیه کند. 

دیگر محصولات پارسیان سرد و گرم: دیگ سرخ کن صنعتی

دستگاه ته دیگ ساز صنعتی: برای تهیه ته دیگ رستورانی در تعداد بالا، رستوران های ایرانی به دستگاه ته دیگ ساز صنعتی نیاز دارند.

دستگاه ته دیگ ساز صنعتی: برای تهیه ته دیگ رستورانی در تعداد بالا، رستوران های ایرانی به دستگاه ته دیگ ساز صنعتی نیاز دارند.

دستگاه ته دیگ ساز صنعتی یک طبقه

دستگاه ته دیگ ساز صنعتی در انواع مختلفی تولید می‌شود که یکی از انواع آن دستگاه ته دیگ ساز صنعتی یک طبقه است. همان‌طور که از نام آن پیدا است، دستگاه ته دیگ ساز صنعتی یک طبقه، تنها به یک طبقه مجهز خواهد بود. این وسیله آشپزخانه صنعتی، دستگاهی کوچک است و برای رستوران‌ها، تالارها و مراکز تهیه غذای کوچک مناسب خواهد بود. در واقع این نوع از دستگاه برای رستوران‌هایی که روزانه از مشتریان کمی پذیرایی می‌کنند، کاربرد خواهد داشت.

دستگاه ته دیگ ساز صنعتی یک طبقه و دو طبقه: کسانی که قصد راه اندازی رستوران ها و مراکز تهیه غذای کوچک را دارند، به دستگاه ته دیگ ساز صنعتی یک طبقه نیاز خواهند داشت.

دستگاه ته دیگ ساز صنعتی چند طبقه

در مقابل دستگاه ته دیگ ساز صنعتی یک طبقه، دستگاه ته دیگ ساز صنعتی چند طبقه وجود دارد. با توجه به نام آن، واضح است که این دستگاه چند طبقه دارد و دستگاهی بزرگ محسوب می‌شود. این نوع از دستگاه ته دیگ ساز صنعتی، برای رستوران‌ها، تالارها و مراکز تهیه غذای بزرگ مناسب است. یعنی اگر قصد راه اندازی یک رستوران بزرگ داشته و می‌خواهید روزانه از مشتریان زیادی پذیرایی کنید، برای ته دیگ درست کردن به نوع چند طبقه از این دستگاه نیاز دارید.

دستگاه ته دیگ ساز صنعتی یک طبقه: کسانی که قصد راه اندازی رستوران ها و مراکز تهیه غذای کوچک را دارند، به دستگاه ته دیگ ساز صنعتی یک طبقه نیاز خواهند داشت.

دستگاه ته دیگ ساز صنعتی چند طبقه: یک دستگاه ته دیگ ساز صنعتی چند طبقه برای رستوران های ایرانی که مشتریان زیادی دارند، گزینه ای مناسب خواهد بود.

ته دیگ ساز صنعتی

همان‌طور که گفتیم، ته دیگ ساز صنعتی دستگاهی است که از آن برای تهیه ته دیگ برای رستوران استفاده می‌شود. در واقع اگر در منوی رستورانی خود چیزی به عنوان ته دیگ دارید، می‌بایست یک دستگاه ته دیگ ساز صنعتی خریداری نمایید، چرا که استفاده از روش‌های سنتی برای پذیرایی از مشتریان رستورانی پاسخگو نخواهد بود. پارسیان هات اند کلد تولیدکننده تجهیزات آشپزخانه صنعتی، انواع ته دیگ ساز صنعتی باکیفیت و قیمت مناسب را به شما عرضه می‌کند.

دیگر محصولات پر فروش پارسیان قیمت دیگ دوجداره پخت برنج

لوازم و تجهیزات مخصوص ته چین

ته چین غذای دیگری است که از محبوبیت زیادی برخوردار است و اغلب در منوی رستورانی وجود دارد. اما مانند ته دیگ، نمی‌توان از روش‌های سنتی و خانگی برای تهیه این غذا استفاده نمود، از این رو به لوازم و تجهیزات مخصوص ته چین نیاز است. لوازم و تجهیزات مخصوص ته چین به صورتی طراحی شده‌اند تا با سرعت زیاد و در تعداد بالا، ته چین برای مشتریانی که روزانه به رستوران مراجعه می‌کنند، تهیه شود. این وسیله دارای ابعاد مختلف برای رستوران‌های کوچک، متوسط و بزرگ تولید و عرضه می‌شود و می‌تواند فرایند درست کردن ته چین در تعداد بالا را آسان کند.

لوازم و تجهیزات مخصوص ته چین به صاحبان رستوران این امکان را می دهد تا در زمان کم و در تعداد بالا آن هم به آسانی برای مشتریان خود، ته چین های خوشمزه تهیه کنند.

بیشتر بدانید ۱۱ راز و ترفند مهم در اداره کردن رستوران موفق

خرید دستگاه ته دیگ ساز صنعتی

خرید دستگاه ته دیگ ساز صنعتی برای انواع رستوران‌ها که غذاهای ایرانی سرو می‌کنند، نوعی الزام محسوب می‌شود؛ زیرا کسانی که برای صرف غذای ایرانی به رستوران مراجعه می‌کنند، حتما دوست دارند در کنار برنج خود، یک ته دیگ خوشمزه نیز وجود داشته باشد تا لذت غذا خوردن برایشان دوچندان شود. از این اگر قصد راه اندازی رستوران ایرانی دارید، حتما باید نسبت به خرید دستگاه ته دیگ ساز صنعتی اقدام نمایید.

قیمت دستگاه ته دیگ ساز صنعتی

قیمت دستگاه ته دیگ ساز صنعتی با توجه به نوع، اندازه، یک طبقه و چند طبقه بودن آن متفاوت خواهد بود. در واقع در ابتدا شما می‌بایست اندازه و حجم کاری رستوران خود را مشخص کنید تا بتوانید دستگاه ته دیگ ساز مورد نیاز خود را خریداری نمایید. اما لازم به ذکر است که شما می‌توانید بهترین قیمت دستگاه ته دیگ ساز صنعتی را از پارسیان هات اند کلد تولیدکننده تجهیزات آشپزخانه صنعتی بخواهید. این قیمت چیزی بین 8 تا 15 میلیون تومان، در نوسان است و می‌تواند در طول زمان، باز هم متغیر باشد.

از محصولات ما گرمخانه ایستاده ویترینی

کته پز تابشی

نمی‌توان از لذت خوردن یک کته خوشمزه چشم پوشید و از همین جهت در منوی بسیاری از رستوران‌ها می‌توان نام کته را دید. اما برای تهیه کته به میزان بالا و آن هم به صورت حرفه‌ای و سریع، به کته پز تابشی نیاز است. همان‌طور که از نام آن پیدا است، یک دستگاه کته پز تابشی می‌تواند مقدار زیادی از برنج را با سرعت خود و با طعم عالی، به شکل کته برای مشتریان آماده سازد. شما می‌توانید انواع کته پز تابشی را از پارسیان هات اند کلد تولیدکننده تجهیزات آشپزخانه صنعتی خریداری نمایید.

سخن پایانی

بدون تردید، تجهیزات و دستگاه ته دیگ ساز و ته چین ساز صنعتی و در کل انواع تجهیزات رستورانی برای کسانی که قصد راه اندازی رستوران دارند، لازم است. شما می‌توانید برای رسیدن به این هدف خود، انواع تجهیزات آشپزخانه صنعتی را از پارسیان هات اند کلد، تولیدکننده تجهیزات آشپزخانه صنعتی خریداری نمایید.