دستگاه، لوازم و فر ریلی کته پز آشپزخانه صنعتی و رستورانی

دستگاه کته پز از تجهیزات ضروری آشپزخانه صنعتی است که به ویژه برای رستوران‌های سنتی و ایرانی کاربرد دارد. همین طور فر ریلی کته پز و قابلمه کته رستورانی سایز 14 یا بزرگتر از آن قابلمه کته رستورانی سایز 16 در مدل‌های آشپزخانه رستورانی گوناگون، گزینه‌های قابل توجهی هستند. گروه تولیدی و صنعتی پارسیان هات اند کلد در زمینه تولید تجهیزات آشپزخانه رستورانی فعالیت قوی داشته و شما می‌توانید برای خرید قابلمه کته پز و سایر تجهیزات مشابه، از طریق این تولیدکننده داخلی اقدام نمایید. در اینجا به توضیح و تشریح قابلمه کته پز در انواع با ظرفیت بالا و محدود می‌پردازیم. با ما همراه باشید.

دستگاه کته پز صنعتی

دستگاه کته پز با داشتن امکانات حرفه‌ای، شرایط پخت کته، انواع پلو، ته دیگ، ته چین و غیره را فراهم می‌سازد و شما می‌توانید به کمک این وسیله، در زمانی کمتر و با کیفیتی بالاتر پخت داشته باشید. دستگاه کته پز برای رستوران‌های بزرگ و آشپزخانه‌های صنعتی، وسیله‌ای فوق العاده بوده و با استفاده از جریان هوای گرم، پخت برنج و کته را انجام می‌دهد. این وسیله عملکردی ساده داشته و نیازی به آشپز حرفه‌ای ندارد. به علاوه نظافت و در صورت نیاز تعمیر دستگاه کته پز نیز به سادگی انجام می‌شود.

 دستگاه کته پز: دستگاه کته پز از تجهیزات آشپزخانه صنعتی است که به وسیله آن می توان پخت کته، ته دیگ و ته چین را در زمانی کوتاه و به شکلی حرفه ای انجام داد.

دستگاه کته پز: دستگاه کته پز از تجهیزات آشپزخانه صنعتی است که به وسیله آن می توان پخت کته، ته دیگ و ته چین را در زمانی کوتاه و به شکلی حرفه ای انجام داد.

فر ریلی کته پز

فر ریلی کته پز یکی از بهترین و عالی‌ترین تجهیزات آشپزخانه صنعتی است که با تبدیل حرارت تابشی به جریان هوای گرم، پخت برنج به صورت کته را انجام می‌دهد. کاهش مصرف گاز و کیفیت عالی برنج طبخ شده در این فر، از مزایای اصلی آن هستند. به علاوه زمان پخت در فر ریلی کته پز پایین آمد و پاسخگوی نیاز رستورانی در ساعات شلوغی خواهد بود. لازم به ذکر است که شما می‌توانید سایر غذاها را نیز در این فر طبخ کنید و کارایی آن منحصر به برنج نخواهد بود.

انواع قابلمه کته

گروه تولیدی و صنعتی پارسیان هات اند کلد، انواع قابلمه کته از گروه دستگاه کته پز را در خط تولید خود جای داده است. از انواع قابلمه کته پارسیان هات اند کلد، می‌توان به قابلمه کته رستورانی سایز 14 و قابلمه کته رستورانی سایز 16 و همین طول قابلمه تک نفره رستورانی و ... اشاره کرد. هر یک از این قابلمه‌های کته پز، کارایی مشابه داشته و در عین حال ظرفیت خروجی آن‌ها با هم متفاوت است. بنابراین شما با توجه به نیازهای پخت روزانه خود، می‌توانید هر یک از این مدل‌ها را انتخاب کرده و سفارش دهید.

تصویر قابلمه کته: انواع قابلمه کته از جمله قابلمه کته رستورانی، قابلمه کته رستورانی سایز 14 و قابلمه کته رستورانی سایز 16 و ... هستند.

قابلمه کته رستورانی از گروه دستگاه کته پز

قابلمه کته رستورانی دارای ابعاد بزرگی بوده و برای پخت کته در رستوران‌ها و آشپزخانه‌های صنعتی کاربرد دارد. البته اگر به سراغ دستگاه کته پز یا فر ریلی کته پز بروید، کار شما به مراتب راحت‌تر خواهد بود. به واقع قابلمه کته رستورانی برای پخت محدود کته مناسب بوده و اگر نیاز پخت کته روزانه شما در آشپزخانه صنعتی بیشتر است، باید به سراغ دیگ کته پز یا فر ریلی کته پز بروید.

قابلمه کته رستورانی سایز 14

قابلمه کته رستورانی سایز 14 با پوشش کف تفلون باکیفیت، برای پخت کته مناسب یک نفر تا دو نفر (حجم کم) مناسب است و به راحتی می‌توانید این قابلمه را در ماشین ظرفشویی قرار دهید. شما می‌توانید قابلمه کته رستورانی سایز 14 را در فر کته پز قرار داده و یا آن را روی گاز بگذارید. برنج کته و ته چین و همین طور ته دیگ در این قابلمه عالی خواهد بود.

قابلمه کته رستورانی سایز 16

قابلمه کته رستورانی سایز 16 برای پخت کته مناسب دو نفر عالی بوده و حتی می‌توانید برنج کته 3 نفره در حجم کم را در این قابلمه تهیه نمایید. قابلمه کته رستورانی سایز 16 تولید پارسیان هات اند کلد، کیفیت ساخت بالا داشته و می‌توان از آن برای پخت ته چین و ته دیگ در رستوران‌ها نیز استفاده کرد.

قابلمه تک نفره رستورانی

قابلمه تک نفره رستورانی برای پخت کته تک نفره، ته دیگ، ته چین و ... کاربرد دارد و در رستوران‌های سنتی طرفداران بسیاری به خود اختصاص می‌دهد. در برخی از الگوهای سرو غذای خاص، سفارش کته مشتری در رستوران سنتی، با همان قابلمه تک نفره رستورانی سرو شده و حال و هوای خاصی ایجاد می‌کند. پارسیان هات اند کلد در خط تولید قابلمه‌های خود، قابلمه تک نفره رستورانی با کیفیت درجه 1 را جای داده است و این در شمار پرفروش‌ترین محصولات ارزان قیمت آن قرار دارد.

تصویر قابلمه تک نفره رستورانی: قابلمه تک نفره رستورانی به عنوان یک دستگاه کته پز کاربردی عالی داشته و کته و ته چین در آن عالی از کار درخواهد آمد.

خرید قابلمه کته پز و دستگاه کته پز

برای خرید قابلمه کته پز باید ابتدا نیاز خود را در حجم و تعداد بررسی کرده و با در نظر گرفتن حجم پخت، به انتخاب بپردازید. خوشبختانه شما می‌توانید از طریق گروه صنعتی پارسیان هات اند کلد به خرید قابلمه کته پز مورد نظر خود پرداخته و به بهترین و رقابتی‌ترین قیمت دست یابید. در حقیقت گزینه‌های مختلفی مقابل شما قرار داشته و به راحتی می‌توانید خرید قابلمه کته پز مناسب خود را انجام دهید.

قالب کته

قالب کته چون دستگاه کته پز ابزاری عالی در آشپزخانه‌های خانگی یا صنعتی است که می‌توانید به وسیله آن، به طبخ کته، ته چین و ته دیگ بپردازید. این قالب‌ها دارای پوشش تفلون بوده و ته دیگ و ته چین به کف آن ها نمی‌چسبد. با استفاده از قالب کته می‌توانید ته چین و ته دیگ را به صورت قالبی و در شکلی منظم، تهیه کرده و زیبایی لازم را به سرو غذای خود ببخشید.

خرید قالب کته

جهت خرید قالب کته  و نیز دستگاه کته پز می‌توانید از طریق پارسیان هات اند کلد اقدام کرده و به این شکل قالب کته مورد نظر شما با پوشش کف با کیفیت بالا خواهد بود. دقت داشته باشید که حین خرید قالب کته باید به پوشش کف آن و کیفیت این پوشش توجه کافی داشته باشید تا طول عمر قالب به اندازه کافی باشد. در غیر این صورت مدت زمان کارایی بهینه آن کاهش یافته و نیاز به تجدید خرید قالب کته پیدا خواهید کرد.

تصویر قابل کته: برای خرید قالب کته از طریق گروه صنعتی پارسیان هات اند کلد اقدام کرده و این وسیله را با بهترین قیمت تحویل بگیرید.

قابلمه کته پزی

قابلمه کته پزی از ابزار آشپزخانه‌ای ضروری است که نه تنها در آشپزخانه‌های رستورانی، بلکه در آشپزخانه‌های منازل نیز کاربرد دارد و به کمک آن می‌توان طبخ کته و ته چین را به مراتب ساده‌تر انجام داد. قابلمه کته پزی در ابعاد و ظرفیت‌های گوناگون عرضه شده و بسته به ابعاد مورد نیاز شما، قابل سفارش گذاری است.

ظرف کته پزی

ظرف کته پزی مانند قالب کته و قابلمه کته پزی از ابزار بسیار کاربردی در آشپزخانه‌های صنعتی و خانگی محسوب می‌شود. اگر چه در نامگذاری این ظرف، به کته پزی اشاره شده، اما شما می‌توانید انواع پلوی مزه‌دار، مرصع پلو، ته چین زعفرانی، ته چین مرغ، ته دیگ معمولی، ته دیگ تخم مرغی و ... را در آن تهیه نمایید.

قالب کته کبابی

قالب کته کبابی درست مانند دستگاه کته پز که پیشتر معرفی کردیم، از بهترین تجهیزات آشپزخانه صنعتی است که در رستوران‌های ایرانی و سنتی، فوق العاده کارآمد خواهد بود. به واقع اگر غذای کته کبابی را در منوی رستورانی خود جای داده‌اید، وجود قالب کته کبابی نیز در آشپزخانه رستوران شما ضرورت دارد. قالب کته کبابی در ابعاد و سایزهای مختلف ارائه شده و می‌توانید نمونه مورد نیاز خود را سفارش دهید.

تصویر قالب کته کبابی: قالب کته کبابی برای پخت کته کباب در آشپزخانه و رستوران ها، عالی بوده و خروجی پخت باکیفیت همراه خواهد بود.

سخن پایانی

شما در مدل آشپزخانه رستورانی یا حتی آشپزخانه منزل خود، به کدام یک از این تجهیزات در گروه دستگاه کته پز نیاز دارید؟ پیشتر چه تجربه‌ای از پخت کته به صورت خانگی یا حرفه‌ای داشته و وارد شدن تجهیزات آشپزخانه‌ای را در بالا بردن کیفیت و راندمان تا چه اندازه موثر می‌دانید؟