مشاور تجهیزات آشپزخانه صنعتی

اگر قصد راه اندازی رستوران یا فست فود دارید و می‌خواهید این کار به شکلی حرفه‌ای انجام شود، حتما باید از مشاور تجهیزات آشپزخانه صنعتی بهره‌مند شوید. همان طور که می‌دانید آشپزخانه رستوران، قلب تپنده و مرکز اصلی آن است و باید برای تجهیز این آشپزخانه، به شکلی حرفه‌ای وارد عمل شوید. تجهیزات آشپزخانه صنعتی چیست و چطور باید آن‌ها را تهیه کرد؟ بهترین گزینه برای شما خرید این تجهیزات از گروه صنعتی صنایع پارسیان است که کلیه تجهیزات آشپزخانه صنعتی را با کیفیت درجه ممتاز و قیمت مناسب در اختیار هموطنان قرار می‌دهد. به علاوه شما می‌توانید مشاوره‌های لازم 0 تا 100 برای راه اندازی آشپزخانه رستوران و فست فود را از کارشناسان صنایع گرم و سرد پارسیان، دریافت کنید.

جهت تماس با کارشناسان می توانید با شماره تلفن های زیر تماس بر قرار کنید.

09120267116 - 09123348422 - 02634442160

تماس در روز های کاری از ساعت 9 تا 21

از محصولات پر فروش شرکت: کباب پز تابشی صنعتی

مشاور خرید تجهیزات آشپزخانه صنعتی

برای راه اندازی یک رستوران یا فست فود، باید مراحل زیر را طی نمایید.  یک مشاور خرید تجهیزات آشپزخانه صنعتی می‌تواند در هر مرحله از کار به شما اطلاعات لازم را ارائه دهد.

 1. انتخاب محل و موقعیت جغرافیایی، اجاره یا خرید
 2. نامگذاری و انتخاب لوگو رستورانی
 3. طراحی دکوراسیون داخلی و اجرای آن
 4. طراحی دکوراسیون خارجی و اجرای آن
 5. خرید میز و صندلی رستورانی
 6. طراحی منو
 7. تعیین حاشیه سود
 8. خرید تجهیزات آشپزخانه صنعتی
 9. انتخاب مسیرهای تبلیغاتی و اجرای آن‌ها
 10. برنامه ریزی برای روز افتتاح رستوران
 11. دلیوری غذا
 12. و ...

آشپزخانه صنعتی: مشاور تجهیزات آشپزخانه صنعتی به شما برای خرید و انتخاب تجهیزات آشپزخانه رستورانی کمک کرده و باعث می شود تا انتخاب ها و خریدی هوشمندانه داشته باشید.

آشپزخانه صنعتی: مشاور تجهیزات آشپزخانه صنعتی به شما برای خرید و انتخاب تجهیزات آشپزخانه رستورانی کمک کرده و باعث می شود تا انتخاب ها و خریدی هوشمندانه داشته باشید.

در هر مرحله از راه اندازی رستوران که در بالا به آن اشاره شد، شما نیاز به مشاوره و راهنمایی حرفه‌ای خواهید داشت. هر یک از این مراحل در نوع خود شاید ساده به نظر برسد، اما در حقیقت دارای پیچیدگی‌هایی است که می‌تواند به راحتی موفقیت کسب و کار رستورانی شما را تضمین کرده و یا آن را یک گام و بیشتر به تعویق بیندازد.

از محصولات پر فروش شرکت: دیگ خورشت پز صنعتی آشپزخانه در حجم ۲۵۰ و ۳۰۰ لیتری

به طور مثال در بخش طراحی داخلی یا طراحی خارجی رستوران، باید از قوانین خاصی پیروی کرده و در عین حال خلاقیت خاص رستورانی خود را نیز داشته باشید. کارشناسان پارسیان هات اند کلد در ارائه ایده های خاص با توجه به پتانسیل‌های رستورانی شما، این مسیر را هموار می‌سازند.

همین طور مشاور تجهیزات آشپزخانه صنعتی به شما کمک می‌کند تا در هر مرحله از راه اندازی رستوران و فست فود و به ویژه راه اندازی آشپزخانه صنعتی آن، در هزینه‌های خود صرفه جویی قابل توجهی داشته باشید. در غیر این صورت برای انجام هر یک از این مراحل و پیشبرد آن‌ها، احتمالا بودجه‌ای بیش از میزان کافی، صرف کرده و در نهایت خروجی مالی شما بیشتر خواهد شد. از این جهت با استفاده از مشاور تجهیزات آشپزخانه صنعتی رستوران، به راحتی می‌توانید هزینه‌های خود را کاهش دهید.

آشپزخانه صنعتی رستوران: یک مشاوره راه اندازی رستوران و فست فود، باعث می شود تا هزینه های اجرایی و خریدهای رستورانی شما، به میزان قابل توجهی کاهش یابد.

آشپزخانه صنعتی رستوران: یک مشاوره راه اندازی رستوران و فست فود، باعث می شود تا هزینه های اجرایی و خریدهای رستورانی شما، به میزان قابل توجهی کاهش یابد.

تجهیزات آشپزخانه صنعتی چیست؟

تجهیزات آشپزخانه صنعتی به سه گروه تقسیم بندی می‌شوند:

 • تجهیزات آماده‌سازی
 • تجهیزات پخت
 • تجهیزات شستشو

هر یک از این بخش‌ها تجهیزات خاص خود را دارا هستند و با شناخت این که تجهیزات آشپزخانه صنعتی چیست و به کدام یک از آن‌ها نیاز دارید، خرید هوشمندانه‌تری انجام خواهید داد.

به طور مثال مشاور تجهیزات آشپزخانه صنعتی با دریافت الگوی رستورانی شما و نوع و سبک غذاهایی که قصد ارائه آن‌ها را دارید و همین طور فضای تحت اختیار در آشپزخانه رستوران، پیشنهادات خود را ارائه خواهد داد.

مشاور سعی می‌کند در هر سه بخش آماده‌سازی، پخت و شستشو، تجهیزات آشپزخانه رستورانی که برای راه اندازی رستوران شما ضروری باشند را پیشنهاد کند. به این ترتیب در نهایت تجهیزاتی خریداری خواهید کرد که کاملا کاربردی باشند. توجه داشته باشید که اگر در خرید تجهیزات آشپزخانه صنعتی، اشتباه محاسباتی مرتکب شوید؛ ممکن است تجهیزاتی بخرید که برایتان کارایی چندانی نداشته و زائد باشند و یا این که از خرید برخی تجهیزات واقعا ضروری و کاربردی غافل شوید.

از محصولات پر فروش شرکت: دیگ آشپزخانه صنعتی پخت برنج یا چلویی دو جداره

شما ممکن است به خرید فر پیتزا پز نیاز داشته باشید، اما برای خرید با انواع و اقسام فرهای پیتزاپز روبرو خواهید بود و انتخاب به راستی سخت می‌شود. در اینجا مشاور خرید تجهیزات آشپزخانه صنعتی به شما کمک می‌کند تا فر پیتزاپز مناسب کاربرد خود را انتخاب کنید. این موضوع در خصوص سایز تجهیزات آشپزخانه صنعتی از جمله دیگ‌های پلوپز، دیگ‌های خورشت پز، یخچال، فریزر صنعتی، میز کار، سرخ کن، دستگاه گریل و غیره نیز صدق خواهد کرد.

 تجهیزات آشپزخانه رستوران: تجهیزات آشپزخانه رستوران در سه گروه تجهیزات آماده سازی، تجهیزات پخت و نگهداری و تجهیزات شستشو قرار می گیرند.

تجهیزات آشپزخانه رستوران: تجهیزات آشپزخانه رستوران در سه گروه تجهیزات آماده سازی، تجهیزات پخت و نگهداری و تجهیزات شستشو قرار می گیرند.

مشاوران راه اندازی آشپزخانه صنعتی گروه تولیدی و صنعتی پارسیان هات اند کلد، به مشتریان یاری می‌رسانند تا تجهیزاتی درست مطابق با الگوی رستورانی خود، خریداری کنند. به این ترتیب با بودجه‌ای که برای راه اندازی آشپزخانه رستورانی در اختیار دارید، می‌توانید آشپزخانه صنعتی خود را به بهترین و بهینه‌ترین شکل ممکن آماده کرده و برای ارائه بهترین و خوشمزه‌ترین غذاهای رستورانی، دست به کار شوید.

سخن پایانی

گروه پارسیان هات اند کلد با سابقه فعالیت طولانی و به عنوان بهترین تولیدکننده تجهیزات آشپزخانه صنعتی در کشور، مفتخر است که تجهیزات آشپزخانه رستورانی را با کیفیت بالا و قیمت مناسب و در راستای حمایت از مشتری، ارائه دهد. به علاوه این گروه تمامی خدمات پس از فروش و سرویس‌های نگهداری تجهیزات آشپزخانه صنعتی را برعهده خواهد داشت.