راه اندازی فست فود بیرون بر در سراسر ایران

راه اندازی فست فود بیرون بر نکات و راهنمایی‌های خاص خود را می‌طلبد. شما باید شناخت درستی نسبت به تجهیزات مورد نیاز فست فود بیرون بر داشته و از مشاور نیز در این زمینه بهره‌مند شوید. متراژ بنای مورد نیاز برای راه اندازی فست فود بیرون و مواردی چون سطح درآمد فست فود بیرون بر و غیره را باید در این خصوص، مورد توجه قرار دهید. صنایع پارسیان ، در زمینه راه اندازی انواع رستوران و فست فود، مشاوره تخصصی ارائه داده و محصولات آشپزخانه صنعتی را با کیفیت ممتاز و قیمت عالی به فروش می‌رساند.

جهت تماس با کارشناسان می توانید با شماره تلفن های زیر تماس بر قرار کنید.

09120267116 - 09123348422 - 02634442160

تماس در روز های کاری از ساعت 9 تا 21

از محصولات پر فروش شرکت: کباب پز تابشی صنعتی

راه اندازی فست فود بیرون بر

راه اندازی فست فود بیرون بر نیازمند داشتن یک طرح از پیش تدوین شده است که مطابق با آن، گام به گام مراحل راه اندازی را پیش بروید. در این طرح باید ابتدا به فضای مورد نیاز خود توجه داشته و سپس به انتخاب و خرید تجهیزات لازم بپردازید. نامگذاری فست فود، طراحی منو، دکوراسیون بیرونی و ... از سایر مواردی هستند که در طرح راه اندازی فست فود بیرون بر باید به آن‌ها پرداخته شود.

فست فود بیرون بر: برای راه اندازی فست فود بیرون بر باید الگوی کاملی داشته و از پیش طرح تمام مراحل راه اندازی را روی کاغذ آورده باشید.

فست فود بیرون بر: برای راه اندازی فست فود بیرون بر باید الگوی کاملی داشته و از پیش طرح تمام مراحل راه اندازی را روی کاغذ آورده باشید.

آموزش راه اندازی فست فود بیرون بر

آموزش راه اندازی فست فود بیرون بر به شکل مرحله‌ای و گام به گام پیش رفته و باید تمام این مراحل را برای رسیدن به موفقیت در نظر داشته باشید:

 1. کسب و کار رستورانی خود را برنامه‌ریزی کرده و یک بازه زمانی برای راه اندازی آن اختصاص دهید.
 2. یک مساحت و موقعیت جغرافیایی برای آن تعیین کرده و نسبت به اجاره یا خرید آن اقدام کنید.
 3. یک نام و لوگو برای فست فود بیرون بر خود، برگزینید.
 4. انتخاب کنید فست فود بیرون بر شما چه ویژگی‌هایی قرار است داشته باشد و چه تفاوتی با سایر فست فودهای بیرون بر خواهد داشت؟
 5. چه میزان درآمد برای خود متصور هستید و برای چه سطح درآمدی برنامه‌ریزی می‌کنید؟
 6. مجوزهای لازم را دریافت کنید.
 7. یک حساب بانکی مجزا برای فست فود خود افتتاح نمایید.
 8. دکوراسیون بیرونی فست فود را ایجاد کنید.
 9. منوی غذایی را طراحی کرده و با توجه به قیمت سایر فست فودها، غذاها را قیمت گذاری کنید.
 10. به خرید تجهیزات آشپزخانه فست فود بپردازید.
 11. تیم آشپزی خود را بچینید.
 12. بسته بندی غذا را طراحی کرده و برای دلیوری طرح جذابی فراهم کنید.
 13. یک وب سایت راه اندازی کرده و در شبکه‌های اجتماعی تبلیغات را آغاز کنید.
 14. برای روز افتتاح، جشنواره‌ای در نظر بگیرید.
 15. و ادامه کار تا رسیدن به بالاترین سطح سودآوری!

بیشتر بدانید آیا فست فود بیرون بر نیاز به دکوراسیون دارد؟

تجهیزات مورد نیاز فست فود بیرون بر

تجهیزات مورد نیاز فست فود بیرون بر شامل وسایلی چون فر پیتزا پز، دستگاه گریل، تابه گردان، یخچال ویترین دار، دستگاه خلال کن، سرخ کن صنعتی و ... هستند. شما باید ابتدا برای منوی فست فود بیرون بر خود، تعیین تکلیف کرده و سپس به دنبال خرید تجهیزات مورد نیاز فست فود بیرون بر باشید. یک مشاور راه اندازی فست فود، به شما کمک می‌کند تا تجهیزاتی کارآمد و در عین حال ضروری را انتخاب و خریداری نمایید.

تجهیزات فست فود: تجهیزات مورد نیاز فست فود بیرون بر شامل دستگاه خلال کن، دستگاه گریل، تابه گردان، فر پیتزاپز ریلی و ... هستند.

تجهیزات فست فود: تجهیزات مورد نیاز فست فود بیرون بر شامل دستگاه خلال کن، دستگاه گریل، تابه گردان، فر پیتزاپز ریلی و ... هستند.

خرید تجهیزات فست فود بیرون بر

اگر تصمیم به راه اندازی یک فست فود بیرون بر دارید، توصیه می‌کنیم جهت خرید تجهیزات فست فود بیرون بر به یک تولیدکننده معتبر مراجعه نمایید. به یاد داشته باشید که تجهیزات فست فود و به طور کلی تجهیزات آشپزخانه صنعتی، قیمت کمی ندارند و در صورتی که این خرید را از برندهای نامطمئن انجام دهید، عیوب زودرس و مشکلات دیگر، به هزینه‌های شما می‌افزایند. به علاوه خرابی یک روز یک وسیله، به طور مثال فر پیتزاپز، باعث می‌شود که در آن روز ریزش زیادی از مشتری‌های خود را تجربه کنید. ریزش مشتریانی که ممکن است مراجعه مجدد به فست فود شما نداشته باشند.

صنایع پارسیان به عنوان بزرگترین تولیدکننده تجهیزات مورد نیاز فسف فود بیرون بر و به طور کلی آشپزخانه‌های صنعتی، مفتخر است که باکیفیت ترین تجهیزات را به همراه قیمتی منصفانه در اختیار هموطنان قرار می‌دهد.

متراژ بنای مورد نیاژ برای راه اندازی فست فود بیرون بر

متراژ بنای مورد نیاز برای راه اندازی فست فود بیرون بر، بارها محدودتر و کوچک‌تر از چیزی است که برای یک رستوران و فست فود سالنی نیاز داریم. در واقع عمده فضای مورد نیاز فست فود بیرون بر، به آشپزخانه آن اختصاص می‌یابد. اگر بتوانید خرید تجهیزات آشپزخانه فست فود بیرون بر را با مدیریت و دریافت مشاوره درست، انجام دهید؛ فضای کوچک‌تری از شما گرفته خواهد شد. به این شکل یک مساحت 20 متری (کمی بیشتر یا کمی کمتر)، برای راه اندازی فست فود بیرون بر کافی خواهد بود.

فست فود بیرون بر: متراژ بنای مورد نیاز برای راه اندازی فست فود بیرون بر می تواند بسیار محدود بوده و فضایی در حدود 15 تا 20 متر مربع برای آن کافی خواهد بود.

فست فود بیرون بر: متراژ بنای مورد نیاز برای راه اندازی فست فود بیرون بر می تواند بسیار محدود بوده و فضایی در حدود 15 تا 20 متر مربع برای آن کافی خواهد بود.

درآمد فست فود بیرون بر

درآمد فست فود بیرون بر با توجه به میزان فروش روزانه تعیین می‌شود. جالب است بدانید که یک فست فود بیرون بر می‌تواند با مدیریت صحیح و رفتارهای هوشمندانه، درآمد به مراتب بالاتری از فست فود سالنی داشته باشد. هزینه‌های جاری فست فود بیرون بر به مراتب کمتر بوده و از این جهت امکان درآمدزایی قابل توجهی همراه با آن وجود دارد.

اما به طور متوسط در یک فست فود بیرون در منطقه‌ای معمولی از شهر، می‌توان درآمدی ماهیانه بین 10 تا 15 میلیون تومان متصور بود.

هزینه راه اندازی فست فود بیرون بر

هزینه راه اندازی فست فود بیرون بر بسته به این که در چه موقعیت جغرافیایی قرار داشته و کار آن تا چه اندازه گسترده باشد، متفاوت خواهد بود. به طور مثال آیا قرار است تنها 10 مدل ساندویچ در فست فود شما به فروش برسد یا انواع پیتزا را نیز در منو جای خواهید داد؟ به این تناسب هزینه راه اندازی فست فود بیرون بر متغیر خواهد بود و البته در همان راستا، درآمد نیز جا به جا خواهد شد.

بیشتر بدانید قیمت و خرید تجهیزات دستگاه ته دیگ ساز و ته چین ساز صنعتی

مشاور راه اندازی فست فود بیرون بر

مشاور راه اندازی فست فود بیرون بر ابتدا به شما کمک می‌کند تا جامعه هدف خود را شناسایی کنید. آیا برای قشر ثروتمند جامعه غذا تهیه می‌کنید یا قرار است مردم با سطح توانگری مالی ضعیف‌تر، مشتریان شما باشند؟ به دنبال آن با تعیین بودجه اولیه، مشاور راه اندازی فست فود بیرون بر کمک می‌کند تا تخصیص مناسبی از این بودجه به بخش‌های مختلف راه اندازی بدهید. این بودجه باید صرف دکوراسیون، خرید تجهیزات آشپزخانه فست فود، تبلیغات و ... گردد.

 فست فود بیرون بر: مشاور راه اندازی فست فود بیرون بر به شما کمک می کند تا در مراحل برپا کردن فست فود، با هزینه ای کمتر، بهره وری بالاتری داشته باشید.

فست فود بیرون بر: مشاور راه اندازی فست فود بیرون بر به شما کمک می کند تا در مراحل برپا کردن فست فود، با هزینه ای کمتر، بهره وری بالاتری داشته باشید.

سخن پایانی

شما برای راه اندازی فست فود بیرون بر و به طور کلی مدل رستورانی، چه الگویی را مناسب می‌دانید؟ آیا انجام این کار متکی به شخص بوده یا حتما نیاز به دریافت مشاوره از یک تیم تجهیز رستورانی را داریم؟ ایده‌های خود را با کاربران پارسیان هات اند کلد در میان بگذارید.