اگر قصد راه اندازی یک کافی شاپ داشته و یا می‌خواهید کافی شاپ فعلی خود را سر و سامان داده و آن را به روز کنید، باید از لیست تجهیزات مورد نیاز کافی شاپ اطلاع کافی داشته باشید. آشنایی با لوازم کافی شاپ و دانستن قیمت وسایل کافی شاپ به شما کمک می‌کند تا انتخاب‌هایی صحیح داشته و به خوبی کسب و کار کافی شاپی خود را تجهیز کنید. شما می‌توانید کلیه لوازم و تجهیزات مورد نیاز را از تولیدکننده صنعتی کشور، پارسیان سرد و گرم، با بهترین قیمت تهیه نمایید.

برای دریافت لیست قیمت تجهیزات مورد نیاز کافی شاپ، با کارشناسان صنایع پارسیان تماس حاصل فرمایید،

صنایع پارسیان سرد و گرم تولید کننده تجهیزات فست فود، کافی شاپ و آشپزخانه صنعتی و نیمه صنعتی است.

شماره های تماس 09120267116 - 09123348422

تجهیزات مورد نیاز کافی شاپ

تجهیزات مورد نیاز کافی شاپ را باید در تجهیزات آماده سازی اولیه، تجهیزات تهیه مواد خوراکی، تجهیزات برودتی، تجهیزات سرو و تجهیزات شستشو تقسیم بندی کنیم. هر یک از این تقسیم بندی‌ها، تجهیزات مورد نیاز کافی شاپ خاص خود را شامل می‌شوند.

 تجهیزات کافی شاپ: تجهیزات مورد نیاز کافی شاپ در گروه های آماده سازی، طبخ و تهیه، برودتی، سرو و شستشو تقسیم بندی می شوند.

تجهیزات کافی شاپ: تجهیزات مورد نیاز کافی شاپ در گروه های آماده سازی، طبخ و تهیه، برودتی، سرو و شستشو تقسیم بندی می شوند.

لیست تجهیزات مورد نیاز کافی شاپ

لیست تجهیزات مورد نیاز کافی شاپ را در ادامه با هم مرور می‌کنیم:

لیست تجهیزات مورد نیاز کافی شاپ در بخش آماده سازی

در بخش آماده سازی به وسایل زیر نیاز داریم:

 1. دستگاه آسیاب قهوه
 2. پیمانه
 3. میز کار

لیست تجهیزات مورد نیاز کافی شاپ در بخش تهیه مواد خوراکی

 1. قهوه جوش
 2. اسپرسوساز
 3. سماور برقی
 4.  فر
 5. اجاق گاز رومیزی
 6. ساندویچ ساز
 7. دستگاه گل خامه
 8. آبمیوه‌گیری صنعتی
 9. بستنی ساز صنعتی
 10. دستگاه شیکر برقی
 11. دستگاه مخلوط کن صنعتی
 12. تستر

دیگر محصولات ما: کباب پز تابشی کوچک سالاماندر

لیست تجهیزات مورد نیاز کافی شاپ در بخش برودتی

 1. دستگاه یخ ساز
 2. دستگاه یخ خرد کن و ساخت یخ پودر
 3. یخچال ایستاده ویترینی

لیست تجهیزات مورد نیاز کافی شاپ در بخش سرو

 1. ظروف سرو
 2. لیوان و فنجان سرو
 3. ماگ
 4. نمکدان
 5. دستمال سفره
 6. ظرف مخصوص سس

لیست تجهیزات مورد نیاز کافی شاپ در بخش شستشو

 1. ماشین ظرف شویی
 2. سینک ظرفشویی

مهم ترین تجهیزات کافی شاپی در بخش تهیه مواد خوراکی قرار دارند که از جمله آن ها قهوه ساز، اسپرسوساز، شیکر، آبمیوه گیری، بستنی ساز صنعتی و ... هستند.

مهم ترین تجهیزات کافی شاپی در بخش تهیه مواد خوراکی قرار دارند که از جمله آن ها قهوه ساز، اسپرسوساز، شیکر، آبمیوه گیری، بستنی ساز صنعتی و ... هستند.

قیمت وسایل کافی شاپ

قیمت وسایل کافی شاپ در بخش های مختلف متفاوت خواهد بود. به طور مثال در بخش آماده سازی مواد اولیه با قیمتی بین 1 تا 3 میلیون تومان مواجه هستیم. در بخش تجهیزات مورد نیاز کافی شاپ در بخش تهیه مواد خوراکی، قیمت‌ها بین 2 تا 5 الی 6 میلیون تومان در نوسان هستند. همین طور در بخش تجهیزات برودتی، قیمت یخچال یا فریزر می‌تواند تا 10 الی 12 میلیون تومان باشد.

ظروف مورد نیاز کافی شاپ

ظروف مورد نیاز کافی شاپ را باید بسته به مواد خوراکی که در منوی خود جای داده‌اید، انتخاب نمایید. شما حتما به فنجان قهوه خوری، زیردستی، قاشق هم زن، بستنی خوری، بشقاب، ظرف مخصوص سس، کارد و چنگال و غیره نیاز خواهید داشت. بهتر است این ظروف مورد نیاز کافی شاپ را از جنسی مرغوب و زیبا انتخاب کنید تا تاثیر مثبتی بر مشتری‌های شما بر جای بگذارند.ظروف کافی شاپی: برای آن که کسب و کار کافی شاپی شما به اندازه کافی موفق باشد، باید از ظروف مورد نیاز کافی شاپ مرغوب و با جلوه بالا استفاده کنید.

ظروف کافی شاپی: برای آن که کسب و کار کافی شاپی شما به اندازه کافی موفق باشد، باید از ظروف مورد نیاز کافی شاپ مرغوب و با جلوه بالا استفاده کنید.

آشنایی با لوازم کافی شاپ

برای آشنایی با لوازم کافی شاپ به وب سایت پارسیان هات اند کلد سر زده و در آن جا کلیه فهرست تجهیزات مورد نیاز کافی شاپ را از نظر بگذرانید. به علاوه شما می‌توانید با دریافت مشاوره از کارشناسان پارسیان سرد و گرم به عنوان تولیدکننده صنعتی و برتر تجهیزات آشپزخانه‌های صنعتی، لوازم ضروری مورد نیاز کافی شاپ خود را انتخاب نمایید. از آن جایی که همیشه اصل صرفه جویی در هزینه‌ها در راه اندازی هر کسب و کاری اهمیت دارد، با دریافت مشاوره، خریدی مقرون به صرفه خواهید داشت.

دیگر محصولات ما: خمیر گیر صنعتی کوچک و بزرگ

قهوه ساز برای کافی شاپ

قهوه ساز برای کافی شاپ از مهم‌ترین و پایه‌ای‌ترین تجهیزاتی است که حتما باید در لیست تجهیزات مورد نیاز کافی شاپ خود قرار دهید. به واقع اگر ساده‌ترین و ابتدایی‌ترین کافی شاپ را نیز راه انداخته باشید، باز به قهوه ساز برای کافی شاپ خود نیاز خواهید داشت. از این روی توصیه می‌کنیم که حتما این دستگاه را از بهترین نوع سازنده تهیه کنید. استفاده از قهوه ساز برای کافی شاپ بسیار زیاد بوده و این باعث می‌شود که استهلاک این دستگاه در آشپزخانه کافی شاپ شما بالا برود. با این حساب اگر قهوه سازی که تهیه کرده‌اید، به اندازه کافی قوی نباشد، خیلی زود با مشکلاتی در عملکرد آن مواجه خواهید شد.

قهوه ساز: قهوه ساز برای کافی شاپ از اهمیت زیادی برخوردار است و باید آن را اصلی ترین مورد در تجهیزات آشپزخانه کافی شاپ بدانیم.

قهوه ساز: قهوه ساز برای کافی شاپ از اهمیت زیادی برخوردار است و باید آن را اصلی ترین مورد در تجهیزات آشپزخانه کافی شاپ بدانیم.

سخن پایانی

شما چه موارد دیگری را در تجهیزات مورد نیاز کافی شاپ جای می‌دهید که در فهرست بالا قرار نداشتند؟ این موارد را با ما در میان بگذارید. در ضمن می‌توانید لیست قیمت تجهیزات مورد نیاز کافی شاپ را از پارسیان هات اند کلد دریافت کرده و در هر جای ایران سفارش خرید وسایل مورد نیاز کافی شاپ را بدهید.