دستگاه و دیگ تقطیر یا عرق گیری گلاب صنعتی و نیمه صنعتی

دیگ تقطیر یا عرق گیری نیمه صنعتی یکی از ابزار صنعتی ساخت گروه صنعتی پارسیان سرد و گرم است که امکان ارسال آن به تمامی نقاط کشور وجود دارد. با خرید دستگاه تقطیر یا عرق گیری گلاب، انجام عرق گیری به شکلی حرفه‌ای صورت گرفته و می‌توان در زمانی کوتاه‌تر، به نتیجه دلخواه دست پیدا کرد. از آن جایی که عرق گیری گلاب، یک کسب و کار در شهرهایی چون اصفهان، شیراز و کاشان و غیره است؛ این دستگاه و دیگ تقطیر فوق العاده کارآمد خواهد بود. برای آشنایی بیشتر با ماهیت آن و روش خرید، در ادامه با ما همراه باشید.

برای دریافت لیست قیمت و خرید دستگاه و دیگ تقطیر یا عرق گیری گلاب صنعتی و نیمه صنعتی، با کارشناسان صنایع پارسیان تماس حاصل فرمایید،

صنایع پارسیان سرد و گرم تولید کننده تجهیزات فست فود، کافی شاپ و آشپزخانه صنعتی و نیمه صنعتی است.

شماره های تماس 09120267116 - 09123348422

دیگ تقطیر یا عرق گیری نیمه صنعتی

دیگ تقطیر یا عرق گیری نیمه صنعتی که به وسیله پارسیان سرد و گرم عرضه می‌شود، انجام عمل گلاب گیری که بسیار پیچیده و زمان بر است را ساده خواهد کرد. دیگ تقطیر با عملکردی ساده و در عین حال کاملا صنعتی، ابتدا بر گل یا گیاهان مورد نظر، عمل تبخیر را انجام داده و سپس در مسیر کندانسور و با کاهش دما، از بخار به مایع یا همان عرق و گلاب، می‌رسد.

جنس استیل مرغوب این دستگاه، وجود هرگونه آلودگی را منتفی کرده و گلاب به  دست آمده دارای بهترین کیفیت و ضمانت سلامت است.

 

دیگ تقطیر: دیگ تقطیر یا عرق گیری کشمش، گلاب صنعتی، می تواند فرآیند گلاب گیری را به شدت ساده و سریع کرده و کیفیت گلاب خروجی را بهبود بخشد.

خرید دستگاه تقطیر یا عرق گیری گلاب

برای خرید دستگاه تقطیر یا عرق گیری گلاب مورد نظر خود، لازم است که به سراغ برندی مطمئن بروید. دقت داشته باشید که به دلیل حجم زیاد استفاده از این دستگاه‌های صنعتی در فصل گلابگیری، باید خرید دستگاه تقطیر یا عرق گیری گلاب از کیفیت بالایی باشد. گروه تولیدی و صنعتی پارسیان سرد و گرم با سابقه طولانی در زمینه تولید دستگاه‌های آشپزخانه‌های صنعتی، در زمینه تولید دستگاه تقطیر یا عرق گیری گلاب نیز خط تولید پیشرفته‌ای دارد. با خرید دستگاه تقطیر یا عرق گیری گلاب از پارسیان، می‌توانید فصل‌ها و سال‌ها، به عرق گیری پرداخته و مشکلی بابت کارکرد دستگاه نداشته باشید.

بیشتر بدانید انواع دیگ سرخ کن آشپزخانه صنعتی

فروش دیگ گلاب گیری صنعتی

فروش دیگ گلاب گیری صنعتی پارسیان با قیمت عالی همراه بوده و شما می‌توانید از هر نقطه ایران زمین، تنها با یک تماس تلفنی، محصول مورد نظر خود را سفارش داده و در محل تحویل بگیرید. کارشناسان، پیش از فروش دیگ گلاب گیری صنعتی حتما نیاز مشتری را سنجیده و مدل با ظرفیت لازم را به وی پیشنهاد خواهند داد.

قیمت دیگ گلاب گیری و دستگاه تقطیر صنعتی بسته به ابعاد و ظرفیت آن‌ها، چیزی بین 500 هزار تومان تا چند میلیون تومان خواهد بود.

 

دیگ گلاب گیری صنعتی: پارسیان سرد و گرم، به عنوان یک گروه تولیدی و صنعتی، در فروش دیگ گلاب گیری صنعتی بهترین قیمت را به مشتریان خود پیشنهاد می کند.

دیگ صنعتی عرق گیری سایر گیاهان

در نظر داشته باشید که دیگ صنعتی عرق گیری سایر گیاهان نیز کاربرد داشته و تنها عرق گیری به گلاب منتهی نمی‌شود. همان طور که می‌دانید در طب سنتی عرقیجات بسیاری جای داشته و اگر بخواهید به شکلی حرفه‌ای وارد این صنعت شوید، گستره قابل توجهی از گیاهان با قابلیت عرق گیری وجود دارند. با این حساب دیگ صنعتی عرق گیری سایر گیاهان نیز مانند دیگ تقطیر عمل کرده و برای افرادی که در این حوزه فعالیت می‌کنند، یک وسیله صنعتی کاربردی خواهد بود.

دستگاه عرق گیری

دستگاه عرق گیری در ظرفیت‌های گوناگون عرضه شده است. این دستگاه همان عملکرد سنتی عرق گیری را دنبال کرده و تنها با صنعتی و مکانیزه شدن مراحل آن، کیفیت کار را بالا برده و زمان انجام آن را پایین می‌آورد. در دستگاه عرق گیری یک دیگ جوش و یک محفظه بخار مخروطی داریم. پس از تشکیل بخار و سرد شدن آن با عبور از کندانسور، عرق به دست آمده از این مخروط به سمت خروجی انتقال داده می‌شود.

توجه داشته باشید که اگر میزان گیاهان و آبی که داخلی دیگ می‌ریزید، در تناسب خوبی با هم نباشند، عرق خروجی، غلظت مناسبی نخواهد داشت. از این روی لازم است که درصد مخلوط کردن گیاه مورد نظر خود و آب را در سطح مناسبی قرار دهید.

به علاوه از جمله مزایای دستگاه و دیگ تقطیر یا عرق گیری گلاب صنعتی و نیمه صنعتی، تسریع در روند انجام کار و بالا رفتن کیفیت خروجی عرقیجات خواهد بود. از این‌ها گذشته، این دستگاه‌ باعث می‌شود تا کمترین هدرروی عرقیجات را داشته و بتوانید بیشترین بهره برداری را انجام دهید.

دستگاه عرق گیری: دستگاه عرق گیری کشمش، گلاب و سایر گیاهان از فرآیند ساده ای برخوردار است و با تبدیل مایع به بخار و پس از آن تقطیر و به دست آوردن عرق از بخار، عمل می کند.

دیگر محصولات ما: دیگ آشپزخانه صنعتی پخت برنج یا چلویی دو جداره

ارسال دیگ عرق گیری شیراز

خوشبختانه شما در صورت نیاز می‌توانید از امکان ارسال دیگ عرق گیری شیراز گروه صنعتی پارسیان سرد و گرم استفاده کنید. به این صورت نیازی نیست که مسافت بین شیراز و تهران را پیموده و برای خرید دیگ تقطیر شخصا مراجعه کنید. شما می‌توانید به راحتی سفارش خرید خود را تلفنی انجام داده و دستگاه عرق گیری گلاب صنعتی و نیمه صنعتی را در محل خود تحویل بگیرید. همین طور برای سایر شهرها چون اصفهان، کاشان و ... نیز شرایط مشابهی وجود دارد.

سخن پایانی

دیگ تقطیر یا عرق گیری نیمه صنعتی با داشتن عملکردی ساده، از تجهیزات صنعتی کارآمد بوده و می‌تواند کسب و کارهای حوزه عرق گیری گیاهان را تحول بخشد. در بخش‌های زیادی از کشور از جمله کاشان، شیراز و غیره جشن‌های گلاب گیری برگزار می‌شود و این دستگاه‌ها، فرآیند انجام این کار را به شکلی حرفه‌ای تغییر می‌دهند.