راه اندازی پیتزا فروشی

در دنیای امروز کودک و نوجوان، بزرگسال و پیر عاشق پیتزا هستند و راه اندازی پیتزا فروشی را باید یکی از ایده‌های پولساز صنعت رستورانی بدانیم. اگر هوشمندی کامل در انتخاب لوازم پیتزا فروشی و تجهیزات مورد نیاز برای پیتزا فروشی داشته باشید، می‌توانید با یک مدیریت عالی، دستگاهی پولساز برای خود راه اندازی کنید. گروه تولیدی و صنعتی پارسیان سرد و گرم در زمینه تجهیزات پیتزا فروشی نیز مانند سایر تجهیزات آشپزخانه‌های صنعتی، به طور کاملا تخصصی فعال بوده و همراه صاحبان این کسب و کار جذاب خواهد بود.

برای دوره بهتر این موضوع، در ادامه با ما همراه باشید.

راه اندازی پیتزا فروشی

برای راه اندازی پیتزا فروشی باید درک درستی از طبع و سلیقه مشتریان خود در بازار هدف داشته باشید. اگر می‌خواهید پیتزا فروشی خود را در یکی از خیابان‌های لوکس با بافت ثروتمند راه اندازی کنید، بهتر است به فکر افتتاح یک پیتزا فروشی ایتالیایی باشید. اما همین پیتزا فروشی در مرکز شهر، باید پتیزاهایی با خمیر آمریکایی، ضخیم و با نرخی پایین‌تر عرضه کند. در حقیقت اگر چه ماهیت پیتزا فروشی یکسان است، اما برای راه اندازی منتهی به کسب درآمد آن، باید سیاست گذاری درستی داشته باشید.

بیشتر بدانید راه اندازی کافی شاپ سیار

پیتزا فروشی: برای راه اندازی پیتزا فروشی باید ابتدا یک پلن دقیق از مراحل انجام کار داشته و سپس گام به گام آن را پیاده سازی کنید.

پیتزا فروشی: برای راه اندازی پیتزا فروشی باید ابتدا یک پلن دقیق از مراحل انجام کار داشته و سپس گام به گام آن را پیاده سازی کنید.

به هر ترتیب برای راه اندازی پیتزا فروشی باید مراحل زیر را در نظر داشته باشید:

محل را تعیین کنید

مانند همیشه شعار ما این است: ابتدا باید در انتخاب محل فیزیکی راه اندازی کسب و کار رستورانی خود، هشیارانه عمل کنید. در خصوص یک پیتزا فروشی باید محلی دنج و در خیابانی با جای پارک مناسب را انتخاب کرده و یا درست به قلب و مرکز شهر و در دل خیابان‌های شلوغ و پر رفت و آمد بروید.

بیشتر بدانید درآمد کافی شاپ در شهرستان ها چقدر است؟

هزینه‌های راه اندازی را تخمین بزنید

هزینه‌های راه اندازی پیتزا فروشی را با در نظر گرفتن همه چیز، برآورد سازید. این هزینه‌ها شامل هزینه‌های خرید تجهیزات مورد نیاز آشپزخانه پیتزا فروشی، هزینه‌های سالن، بسته بندی، دکور، بخش بیرون بر، حقوق پرسنل و غیره خواهد بود. تا جایی که امکان دارد با کمک گرفتن از مشاوران راه اندازی رستوران، هزینه‌های خود را کاهش دهید.

با تخمین هزینه های لازم برای راه اندازی پیتزا فروشی خود، می توانید در هر بخش صرفه جویی به عمل آورده و مدیریت بودجه داشته باشید.

با تخمین هزینه های لازم برای راه اندازی پیتزا فروشی خود، می توانید در هر بخش صرفه جویی به عمل آورده و مدیریت بودجه داشته باشید.

برند و لوگوی خود را انتخاب کنید

برند و لوگوی پیتزا فروشی خود را طوری انتخاب کنید که یادآور کسب و کار پیتزا فروشی شما باشد. استفاده از رنگ‌های قرمز و سبز در این لوگو می‌تواند یادآور خوبی در زمینه فروش پیتزا محسوب شود. لازم است که پیش از افتتاح پیتزا فروشی، تبلیغات موثر و مناسبی در خصوص برند و لوگوی خود داشته و از پتانسیل فضای شبکه‌های اجتماعی در این زمینه استفاده کنید.

بیشتر بدانید نصرت کیست و آیا 10 عامل موفقیت نصرت را می دانید؟

تجهیزات پیتزا فروشی را تهیه نمایید

مرحله بعدی به خرید تجهیزات پیتزا فروشی مربوط می‌شود. در این مرحله لازم است که تجهیزات آشپزخانه را تهیه کرده و همین طور در صورتی که رستوران شما  دارای سالن است، میز و صندلی‌های مناسب را خریداری کنید. بسته به این که سبک پیتزا فروشی شما چطور است، طراحی سالن و پیشخوان آن را انجام دهید. بدیهی است که یک پیتزا فروشی با استایل ایتالایی، شرایط به مراتب متفاوتی دارد و در یک پیتزا فروشی معمولی نیز با سبک دکوراسیون دیگری روبرو هستیم.

منوی پیتزا فروشی خود را طراحی کنید

در منوی پیتزا فروشی خود، باید انواع پیتزا را جای داده و در قیمت گذاری دقت ویژه‌ای داشته باشید. قیمت گذاری شما باید کاملا رقابتی بوده و برای منطقه‌ای که در آن قصد راه اندازی پیتزا فروشی دارید، توجیه پذیر باشد. همین طور در انتخاب نوشیدنی‌ها ابتکار به خرج داده و انواع سالاد را در منوی خود جای دهید.

منوی پیتزا فروشی: برای طراحی منوی پیتزا فروشی، حتما منوی رقبای خود را بررسی کرده و چیزی برتر از آن ها ارائه دهید.

منوی پیتزا فروشی: برای طراحی منوی پیتزا فروشی، حتما منوی رقبای خود را بررسی کرده و چیزی برتر از آن ها ارائه دهید.

فروش خود را هدف گذاری کنید

فروش خود را هدف گذاری کرده و طراحی فضای پیتزا فروشی را مطابق این جامعه هدف فروش، انجام دهید. آیا مخاطبان شما نسل جوان هستند و یا برای خانواده ها برنامه ریزی می کنید؟ آیا می خواهید بیشتر مشتریانتان از میان قشر ثروتمند جامعه باشند و یا برای مردم عام هدف‌گذاری فروش می‌کنید؟ تمام این نکات در طراحی پیتزا فروشی و حتی انتخاب ظروف سرو غذا تاثیرگذار هستند.

بیشتر بدانید راه اندازی همبرگرفروشی

لوازم پیتزا فروشی

لوازم پیتزا فروشی شامل لوازم بخش سالن، لوازم میز پیشخوان، لوازم آشپزخانه پیتزا فروشی و ... هستند. برای انتخاب و خرید لوازم پیتزا فروشی در هر یک از قسمت‌های آن، نیازمند دریافت مشاوره هستید تا انتخاب‌هایی اقتصادی و بهینه داشته باشید.

تجهیزات مورد نیاز برای پیتزا فروشی

تجهیزات مورد نیاز برای پیتزا فروشی را باید در تجهیزات آماده سازی، تجهیزات پخت و تجهیزات شستشو و نگهداری تقسیم بندی کنیم. به طور مثال یخچال، فریزر، فر پیتزا پز ریلی، سالاد بار و ... را در نظر داشته باشید. برای خرید تجهیزات مورد نیاز برای پیتزا فروشی می‌توانید به پارسیان سرد و گرم مراجعه کرده و کلیه تجهیزات لازم را با بهترین قیمت و کیفیت خریداری نمایید. به علاوه مهم نیست که شما قصد راه اندازی پیتزا فروشی در کدام نقطه از کشور را دارید، گروه صنعتی پارسیان سرد و گرم از شما حمایت لازم را در ارسال تجهیزات به عمل خواهد آورد.

بیشتر بدانید چگونه فست فود موفق داشته باشیم؟

تجهیزات: تجهیزات آشپزخانه پیتزا فروشی شامل تجهیزات آماده سازی، تجهیزات پخت و نگهداری و تجهیزات بخش شستشو هستند.

تجهیزات: تجهیزات آشپزخانه پیتزا فروشی شامل تجهیزات آماده سازی، تجهیزات پخت و نگهداری و تجهیزات بخش شستشو هستند.

هزینه راه اندازی پیتزا فروشی

هزینه راه اندازی پیتزا فروشی بسته به این که دارای سالن غذاخوری باشد و یا فقط یک پیتزا فروشی بیرون بر برپا کرده باشید، متفاوت خواهد بود. در حالت اول به بودجه بیشتری نیاز خواهید داشت و باید در شرایط اقتصادی فعلی، روی چیزی بین 100 تا 300 میلیون تومان، بسته به ابعاد و سطح پیتزا فروشی فکر کنید. اما اگر قصد راه اندازی پیتزا فروشی بیرون بر و بدون سالن را دارید، با چیزی کمتر از 100 میلیون تومان یا در حدود 50 تا 80 میلیون تومان، قادر به انجام این کار خواهید بود.

بیشتر بدانید راه اندازی فست فود بیرون بر در سراسر ایران

ایده برای پیتزا فروشی

ایده برای پیتزا فروشی در راه اندازی این کسب و کار، بسیار تاثیرگذار خواهد بود. شما باید به دنبال ارائه پیشنهادهایی متفاوت با رقبای خود باشید. به طور مثال قرار دادن بسته‌های غذایی ویژه در منو، می‌تواند در جذب مشتری بسیار تاثیرگذار باشد. همین طور برگزاری شب‌هایی تخفیف دار و یا همراه با اجرای موسیقی و غیره، مشتریان را به پیتزا فروشی شما سرازیر خواهد کرد. به هر ترتیب برای آن که به سرعت اسم پیتزا فروشی شما بر سر زبان‌ها افتاده و به یک برند در کسب و کار خود تبدیل شوید، باید چیزی متفاوت برای ارائه داشته باشید.

سخن پایانی

شما چه ایده‌هایی برای راه اندازی پیتزا فروشی دارید؟ این ایده‌ها را با ما و دیگر دنبال کنندگان وبلاگ پارسیان هات اند کلد در میان بگذارید. در هر گام از راه اندازی پیتزا فروشی خود، دریافت مشاوره و راهنمایی از کارشناسان این حوزه، در صرفه جویی هزینه‌ها و سرعت بخشیدن به پیش برد کار، فوق العاده موثر خواهد بود. مردم ایران عاشق پیتزا هستند، ایده عالی شما، پولساز خواهد بود!