راه اندازی همبرگرفروشی یکی از بهترین و سودآورترین اشکال کسب و کار رستورانی و البته فست فودی است که می‌تواند در قیاس با سایر موارد، آسان‌تر نیز باشد. از آن جایی که لوازم مورد نیاز همبرگر فروشی محدودتر هستند، هزینه راه اندازی آن نیز کاهش می‌یابد. اما مردم عاشق انواع همبرگر هستند و شما به حتم به سودآوری قابل توجهی در این زمینه دست می‌یابید. در ادامه با صنایع سرد و گرم پارسیان همراه باشید تا به نکات مهم در این خصوص پرداخته و آشنایی بیشتری با مراحل راه اندازی آن پیدا کنیم.

جهت خرید  لوازم مورد نیاز همبرگرفروشی و تماس با کارشناسان می توانید با شماره تلفن های زیر تماس بر قرار کنید.

09120267116 - 09123348422 - 02634442160

تماس در روز های کاری از ساعت 9 تا 21

از محصولات پر فروش شرکت: کباب پز تابشی صنعتی

راه اندازی همبرگرفروشی

برای راه اندازی همبرگر فروشی باید مکان جغرافیایی و محل مناسب را انتخاب کنید. غالب همبرگرفروشی‌ها در بخش بیرون بر فوق العاده قوی هستند و بسیاری از مشتریان با خودروهای خود مقابل همبرگرفروشی توقف کرده و همبرگرهای خود را در خودرو میل می‌کنند. از این جهت کمتر در یک همبرگرفروشی نیازمند سالن بزرگ یا تعداد صندلی بالا هستیم. البته با داشتن سالن با ظرفیتی به طور مثال در حدود 20 نفر، شانس درآمد خود را بالاتر برده‌اید. اما راه اندازی همبرگرفروشی با ظرفیت 10 نفر و یا کلا بدون سالن، نیز زمینه‌های موفقیت و درآمدزایی را به همان اندازه خواهد شد.

بیشتر بدانید آموزش راه اندازی پیتزا فروشی

پس از آن نوبت به دکوراسیون، تعیین نام و لوگو می‌رسد. در دکوراسیون همبرگرفروشی، بخش پیشخوان اهمیت بسیار زیادی دارد. همان طور که گفتیم بیشتر مشتری‌های همبرگرفروشی‌ها، مشتری تنها به پیشخوان مراجعه داشته و کمتر مراجعه به سالن داریم. از این روی باید حتما تمام تلاش خود برای جذاب کردن پیشخوان و دکور بیرونی همبرگرفروشی را انجام دهید. اگر آشپزخانه‌ای شیشه‌ای نیز تعبیه کنید که مشتری قادر به رویت مراحل طبخ بوده و رعایت بهداشت را به چشم مشاهده کند، امتیاز بزرگی نصیب خود ساخته‌اید.

همبرگر فروشی: برای راه اندازی همبرگرفروشی باید مراحل مختلفی چون انتخاب و اجاره مکان فیزیکی، دکوراسیون، خرید تجهیزات آشپزخانه و لوازم مورد نیاز سالن را طی نمایید.

همبرگر فروشی: برای راه اندازی همبرگرفروشی باید مراحل مختلفی چون انتخاب و اجاره مکان فیزیکی، دکوراسیون، خرید تجهیزات آشپزخانه و لوازم مورد نیاز سالن را طی نمایید.

در نهایت گام بعدی به خرید تجهیزات سالنی و تجهیزات آشپزخانه همبرگرفروشی منتهی می‌شود. از آن جایی که همبرگرفروشی منویی محدودتر دارد، تجهیزات آشپزخانه صنعتی آن نیز کاملا محدودتر بوده و هزینه کمتری برای شما به همراه خواهند داشت.

به ویژه با خرید تجهیزات آشپزخانه همبرگرفروشی از صنایع سرد وگرم پارسیان، می‌توانید این تجهیزات را با کیفیت مناسب و قیمتی به مراتب بهتر دریافت کنید.

شاید این مقاله برای شما جذاب باشد: راه اندازی کافی شاپ سیار

لوازم مورد نیاز همبرگرفروشی

لوازم مورد نیاز همبرگرفروشی را باید در موارد زیر خلاصه کنیم:

لوازم مربوط به پیشخوان

در این بخش از لوازم مورد نیاز همبرگرفروشی به داشتن میز پیشخوان، صندوق و دکور نیاز داریم.

لوازم مربوط به سالن

لوازم مورد نیاز همبرگرفروشی در بخش سالن، شامل میز و صندلی، نیمکت رستورانی، سیستم سرمایشی و گرمایشی و مانند آن‌ها می‌شود.

تجهیزات آشپزخانه همبرگرفروشی

تجهیزات آشپزخانه همبرگرفروشی را مواردی چون دستگاه همبرگرزن، گریل، سرخ کن صنعتی، سالاد بار، یخچال و فریزر، تجهیزات شستشو، خلال کن صنعتی و ... تشکیل می‌دهند. برای خرید تجهیزات آشپزخانه همبرگرفروشی می‌توانید به صنایع سرد و گرم پارسیان مراجعه داشته و در هر نقطه از کشور که هستید، این تجهیزات را در محل زندگی خود تحویل بگیرید.

تجهیزات آشپزخانه همبرگرفروشی: لوازم مورد نیاز همبرگرفروشی در بخش آشپزخانه صنعتی شامل دستگاه خلال کن، گریل، سرخ کن صنعتی، یخچال و فریزر و غیره هستند.

تجهیزات آشپزخانه همبرگرفروشی: لوازم مورد نیاز همبرگرفروشی در بخش آشپزخانه صنعتی شامل دستگاه خلال کن، گریل، سرخ کن صنعتی، یخچال و فریزر و غیره هستند.

هزینه راه اندازی همبرگرفروشی

هزینه راه اندازی همبرگرفروشی در چند بخش تقسیم‌بندی می‌شود:

هزینه راه اندازی همبرگرفروشی از خرید یا اجاره کردن یک مکان فیزیکی آغاز می‌شود. اگر قصد اجاره کردن داشته باشید، توصیه می‌کنیم که محل را برای چند سال اجاره کنید تا با رونق پیدا کردن کسب و کار شما، ضرورت جا به جایی پیش نیاید. در صورتی هم که وسع مالی خرید مکان را داشته باشید، اوضاع به مراتب بهتر خواهد بود.

پس از آن نوبت به خرید تجهیزات مربوط به پیشخوان و سالن می‌رسد که بسته به ظرفیت سالن متغیر خواهد بود. احتمالا برای این بخش به چیزی بین 30 تا 100 میلیون تومان نیاز دارید.

در بخش خرید تجهیزات آشپزخانه همبرگرفروشی باید مبلغی بین 15 تا 40 میلیون تومان صرف خرید تجهیزات آشپزخانه صنعتی نمایید. تماس با کارشناسان صنایع سرد و گرم پارسیان به شما کمک می‌کند تا برآورد بهتری نسبت به تجهیزات مورد نیاز و قیمت آن‌ها داشته باشید.

همبرگرفروشی: هزینه راه اندازی همبرگرفروشی شامل هزینه های مربوط به خرید یا اجاره محل، خرید تجهیزات سالن و آشپزخانه و هزینه های دکوراسیون خواهد شد.

همبرگرفروشی: هزینه راه اندازی همبرگرفروشی شامل هزینه های مربوط به خرید یا اجاره محل، خرید تجهیزات سالن و آشپزخانه و هزینه های دکوراسیون خواهد شد.

نکات مهم در راه اندازی همبرگر فروشی

نکات مهم در راه اندازی همبرگرفروشی به شما کمک می‌کند تا کسب و کار موفق‌تری داشته باشید:

  • از رنگ‌های جذاب استفاده کنید: دکوراسیون در فست فودها بسیار مهم است و رنگ‌ها در جلب نظر افرادی که هنگام ظهر یا شب با احساس گرسنگی از مقابل همبرگرفروشی شما عبور می‌کنند، فوق العاده تاثیرگذار هستند.
  • نظافت و بهداشت را در حد عالی رعایت نمایید: رعایت بهداشت و نظافت در حد بالا و نشان دادن این موضوع به مشتریان، ضریب موفقیت شما را بالا برده و به حسن شهرتتان می‌افزاید. کافی است که مشتریان شما به دوست و آشنای خود درباره تمیزی خاص یک همبرگرفروشی بگویند، این مشتریان تازه‌ای به همراه خواهد داشت.
  • ظرفیت فضای شبکه‌های اجتماعی را از دست ندهید: حتما حضوری پررنگ در شبکه‌های اجتماعی داشته و در اپلیکیشن‌های دریافت سفارش آنلاین غذا، عضو شوید. این اپلیکیشن‌ها مشتریان زیادی برای شما به وجود می‌آورند. همین طور صفحه اختصاصی همبرگرفروشی خود را در شبکه‌های اجتماعی چون اینستاگرام راه اندازی کرده و به تبلیغات در آن بپردازید.
  • دلیوری قوی و همیشه فعال داشته باشید: اگر شما در ابتدای راه هستید، بهتر است که دلیوری خود را در محدوده وسیع‌تری رایگان سازید. به این شکل پتانسیل به دست آوردن مشتریان بیشتری خواهید داشت. همین طور سعی کنید بسته بندی غذای شما در دلیوری، فرمی عالی داشته و مشتریان تازه خود را به این شکل به مشتریانی وفادار تبدیل سازید.

سخن پایانی

شما در خصوص راه اندازی همبرگرفروشی چه ایده‌هایی دارید و چه میزان درآمد ماهیانه برای آن متصور هستید؟ همبرگرفروشی‌های موفق چه ویژگی‌هایی دارند و الگوی کسب و کار آن ها چطور پیش می‌رود؟ نظریات خود را با ما و دیگر خوانندگان وبلاگ در میان بگذارید.