بخش بزرگی از تجهیزات آشپزخانه صنعتی و رستورانی را ظروف استیل آشپزخانه صنعتی به خود اختصاص می‌دهند. این ظروف باید از کیفیت ساخت بالایی برخوردار بوده و کاملا حرفه‌ای تولید شده باشند.

صنایع پارسیان گرم و سرد در زمینه تولید ظروف استیل رستورانی و صنعتی، پیشگام بوده و حرف اول را در بازار داخلی کشور و همین طور زمینه صادرات می‌زند. ظروف استیل تولیدی این کارخانه تجهیزات آشپزخانه صنعتی، از استیل درجه یک ساخته شده و تمامی استانداردهای روز را دارا هستند. در ادامه با ما همراه باشید تا به این ظروف و کاربردهای آن‌ها بپردازیم.

برای دریافت لیست قیمت و خرید انواع ظروف استیل آشپزخانه صنعتی، با کارشناسان صنایع پارسیان تماس حاصل فرمایید،

صنایع پارسیان سرد و گرم تولید کننده تجهیزات فست فود، کافی شاپ و آشپزخانه صنعتی و نیمه صنعتی است.

شماره های تماس 09120267116 - 09123348422

واحد فروش - 09120267116

ظروف استیل آشپزخانه صنعتی

ظروف استیل آشپزخانه صنعتی شامل ظروف بنماری، دیگ‌های صنعتی، میز کار، ظروف نگهدارنده، میزهای تاپینگ، قفسه‌های استیل، هود صنعتی، ترولی حمل دیگ یا غذا، و ... هستند. این ظروف از جنس استیل بوده و طول عمر به مراتب بالاتری دارند. البته نگهداری ظروف استیل آشپزخانه صنعتی نیز قواعد خاص خود را داشته و باید تمیزکاری و نگهداری آن‌ها، طبق این اصول انجام پذیرد.

دیگر محصولات پر فروش ما: ظروف بنماری

ظروف استیل آشپزخانه صنعتی از ظروف و تجهیزات ضروری آشپزخانه های رستورانی به شمار می روند که در بخش های مختلف آشپزخانه صنعتی کاربرد دارند.

ظروف بنماری

ظروف بنماری کاربرد بالایی در بحث آشپزخانه‌های صنعتی داشته و در هر آشپزخانه رستورانی تعداد زیادی از این ظروف دیده می‌شود. ظروف بنماری از جنس استیل بوده و کاملا یکدست و براق به چشم می‌آیند. این ظروف طول عمر بالایی داشته و استفاده از آن‌ها در آشپزخانه‌های رستورانی، موجب نظم گرفتن کارها و بالا رفتن سطح بهداشتی می‌شود.

ظروف بنماری در ابعاد و سایزهای گوناگون تولید شده و بسته به کاربردی که از آن‌ها انتظار داریم، نوع و سایز ظرف را باید انتخاب کرد. به طور نمونه شما ممکن است ظرف بنماری با عمق 100 میلی لیتر را انتخاب کرده و یا به ظرفی با عمق 200 میلی لیتر نیاز داشته باشید. قیمت ظروف بنماری نیز تابعی از ابعاد آن‌ها بوده و البته برند سازنده نیز در ارتباط مستقیم با قیمت نهایی قرار خواهد داشت.

تصویر: ظروف بنماری در ابعاد و قطرهای مختلف عرضه شده و به بهبود عملکرد و سطح کیفی در آشپزخانه های صنعتی کمک می کنند.

کارخانه تولید ظروف استیل

اگر به دنبال کارخانه تولید ظروف استیل هستید، صنایع پارسیان گرم و سرد از بهترین گروه‌های تولیدی صنایع آشپزخانه‌های صنعتی بوده و در خط تولیدات خود، تولید انواع ظروف استیل را نیز جای داده است. به یاد داشته باشید که با خرید از کارخانه تولید ظروف استیل حرفه‌ای، می‌توانید این ظروف را در بالاترین سطح کیفی در اختیار داشته باشید. اگر چه ظروف استیل آشپزخانه صنعتی به ذات دارای سطح کیفی بالایی هستند، اما لازم است که این ظروف را از کارخانه تولید ظروف استیل ممتاز خریداری کنید، تا کارایی لازم در طول زمان را داشته باشند.

تجهیزات استیل

تجهیزات استیل در هر بخش از فرآیند آشپزخانه رستورانی جای دارند. این تجهیزات استیل را در بخش نگهداری و آماده سازی مواد غذایی، بخش پخت و نیز بخش شستشو خواهید یافت. به طور نمونه در بخش نگهداری و آماده سازی مواد غذایی، میز کار، ظروف بن ماری، میز تاپینگ و غیره را داریم. در بخش پخت دیگ‌های طبخ غذا، کباب پز تابشی، فر، هود صنعتی و ... در شمار تجهیزات استیل جای دارند. در نهایت در بخش شستشو نیز سینک ظرفشویی می‌تواند از جنس استیل بوده و طول عمر و دوامی بالا داشته باشد.

تصویر: تجهیزات استیل شامل وسایلی از جمله میز تاپینگ، میز کار، ظروف بن ماری و ... هستند.

لیست ظروف استیل آشپزخانه صنعتی

در صورتی که قصد راه اندازی یک آشپزخانه صنعتی دارید، لازم است که حتما در شمار خریدهای خود لیست ظروف استیل آشپزخانه صنعتی را جای دهید. این لیست بخش بزرگی از تجهیزات آشپزخانه صنعتی را به خود اختصاص داده و توصیه می‌کنیم که حتما برای خرید آن‌ها به سراغ برندی معتبر بروید.

در لیست ظروف استیل آشپزخانه صنعتی، موارد زیر را خواهید یافت:

 • میز کار
 • میز تاپینگ
 • ظروف بن ماری
 • دیگ‌های خورشت پز
 • دیگ‌های برنج پز
 • فر
 • کباب پز تابشی
 • ظروف نگهدارنده
 • سرویس‌های قابلمه و تابه استیل
 • هود صنعتی
 • دستگاه سبزی خرد کن
 • و ...

لیست تجهیزات آشپزخانه صنعتی

لیست تجهیزات آشپزخانه صنعتی شامل طیف گسترده‌ای از تجهیزات و ابزاری است که برای مراحل آماده سازی، پخت و نگهداری غذا در آشپزخانه‌های رستورانی مورد استفاده قرار می‌گیرد. برای خرید هر گزینه‌ای از لیست تجهیزات آشپزخانه صنعتی باید بررسی کامل انجام شده و نیاز آشپزخانه صنعتی خود در خصوص آن را پیش بینی کنید. شما می‌توانید با دریافت مشاوره از گروه صنعتی پارسیان گرم و سرد، کلیه نمونه‌های مورد نیاز از لیست تجهیزات آشپزخانه صنعتی را برای راه اندازی آشپزخانه رستورانی خود، فهرست کنید. در ادامه امکان خرید این موارد از لیست تجهیزات آشپزخانه صنعتی از صنایع پارسیان گرم و سرد با بهترین قیمت و بالاترین کیفیت در هر نقطه از کشور وجود خواهد داشت.

در لیست تجهیزات آشپزخانه صنعتی با تجهیزاتی چون یخچال و فریزر صنعتی، میز کار، ظروف آماده سازی، سبزی خردکن صنعتی، کاتر گوشت صنعتی، چرخ گوشت صنعتی، فر پیتزا ریلی، دیگ خورشت‌پز، دیگ چلوپز، کباب‌پز تابشی، میز تاپینگ، گریل صنعتی، سرخ کن صنعتی، هود صنعتی، گاز صنعتی و ... روبرو هستیم که هر یک در نوعی از الگوی آشپزخانه‌های صنعتی، کاربرد دارند.

تصویر: لیست تجهیزات آشپزخانه صنعتی شامل تجهیزات در بخش آماده سازی، تجهیزات در بخش پخت و پز و تجهیزات شستشو و نگهداری هستند.

سخن پایانی

ظروف استیل آشپزخانه صنعتی از کاربردی‌ترین ظروف در حوزه تجهیزات صنعتی هستند و وجود آن‌ها در هر آشپزخانه رستورانی ضروری خواهد بود. برای خرید این تجهیزات می‌توانید از طریق گروه صنعتی پارسیان گرم و سرد اقدام کرده و در اقصی نقاط ایران، تجهیزات مورد نظر خود را تحویل بگیرید.