ظروف بنماری از ظروف بسیار کاربردی در آشپزخانه‌های صنعتی محسوب می‌شوند که بخش بزرگی از کارهای پخت و پز و نگهداری با آن‌ها سر و کار دارد.

تولیدکننده بن ماری استیل باید این ظروف را در سطح کیفی درجه اول تولید کرده تا انواع ظروف بن ماری با طول عمر بالا و کارایی عالی، در آشپزخانه‌های رستورانی، به کار گرفته شوند. قیمت ظروف بن ماری با توجه به کارایی بالای این ابزار صنعتی آشپزخانه، مناسب به نظر می‌رسد و به ویژه شما می‌توانید با خرید این ظروف از صنایع پارسیان گرم و سرد، کیفیت ممتاز را در کنار قیمت رقابتی داشته باشید. در ادامه با ما همراه باشید تا به این ظروف آشپزخانه‌های صنعتی بیشتر بپردازیم.

برای دریافت لیست قیمت و خرید انواع ظروف بنماری، با کارشناسان صنایع پارسیان تماس حاصل فرمایید،

صنایع پارسیان سرد و گرم تولید کننده تجهیزات فست فود، کافی شاپ و آشپزخانه صنعتی و نیمه صنعتی است.

شماره های تماس 09120267116 - 09123348422

واحد فروش - 09120267116

ظروف بنماری

ظروف بنماری اصولا از جنس استیل ضدزنگ ساخته شده و باید کیفیت بالایی داشته باشند. ذات این ظروف بر اساس نگهداری مواد غذایی در دمایی خاص تعبیه شده و در ابعاد مختلف و متنوعی به فروش می‌رسند. ساختار یکدست این ظروف که بدون هیچ گونه محل اتصالی دیده می‌شوند، باعث شده تا رعایت مسائل بهداشتی نگهداری مواد غذایی در آن‌ها، در سطح بالایی بوده و بهترین گزینه برای نگهداری مواد اولیه یا غذا در دمای مورد نظر باشند. لازم به ذکر است که ظروف بنماری دارای کاربرد دو جانبه، نگهداری مواد اولیه سرد و غذاهای گرم هستند و بسته به محیطی که آن‌ها را قرار می‌دهیم، شرایط حفظ دمایی را دارند.

بیشتر بدانید خرید تجهیزات فست فود سیار

ظروف بنماری از ظروف بسیار کاربردی در آشپزخانه های صنعتی هستند که می توان مواد غذایی سرد یا گرم را در دمای سرد و گرم در آن ها نگهداری کرد.

ظروف بنماری از ظروف بسیار کاربردی در آشپزخانه های صنعتی هستند که می توان مواد غذایی سرد یا گرم را در دمای سرد و گرم در آن ها نگهداری کرد.

ظروف بنماری چیست؟

برای آن که بگوییم ظروف بنماری چیست؟ و این ظروف چه کاربردی دارند، باید تصویر یک آشپزخانه صنعتی در حال کار را با دقت بیشتری بنگریم. این ظروف در بخش‌های مختلف آشپزخانه دیده می‌شود. ممکن است شما در تاپینگ سالاد و انواع سس‌ها، ظروف بنماری را مشاهده کنید و یا در بخش نگهداری مواد غذایی پخته شده، این ظروف را فعال ببینید. به طور مثال سیب زمینی‌های سرخ شده که باید تا زمان سرو گرم نگه داشته شوند، در ظروف بنماری با عمق 200 میلی لیتر قرار خواهند گرفت. خاصیت این ظروف در نگهداری مواد غذایی در دمای  دلخواه، کاربرد آن‌ها را توجیه می‌کند.

دیگر محصولات ما: خرید ظروف استیل آشپزخانه صنعتی

تولیدکننده بن ماری استیل

اگر به دنبال خرید ظروف بنماری هستید، توصیه می‌کنیم که حتما به سراغ تولیدکننده بن ماری استیل بروید. صنایع پارسیان گرم و سرد به عنوان نخستین تولیدکننده بن ماری استیل در کشور، سال‌ها فعالیت درخشان در این زمینه داشته و ظروف بنماری با استیل درجه یک، ضدزنگ، ضدخش و یکپارچه در ابعاد مختلف، ارائه می‌کند. خط تولید تولیدکننده بن ماری استیل با به کار بردن استانداردهای روز دنیا، بهترین و باکیفیت‌ترین این ظروف را به مصرف کننده ایرانی، می‌رساند.

صنایع پارسیان گرم و سرد به عنوان تولیدکننده بن ماری استیل در کشور، حرف اول را زده و بهترین این ظروف را با قیمت استثنائی ارائه می دهد.

صنایع پارسیان گرم و سرد به عنوان تولیدکننده بن ماری استیل در کشور، حرف اول را زده و بهترین این ظروف را با قیمت استثنائی ارائه می دهد.

ظرف استیل صنعتی

ظرف استیل صنعتی فارغ از این که در شمار ظروف بن ماری باشد و یا به تجهیزات دیگری چون کباب پز و فر و غیره مربوط شود، باید حتما از استیل درجه یک ضدخش و ضدزنگ بوده و طول عمر بالایی داشته باشد. واضح است که در آشپزخانه‌های صنعتی، استفاده زیادی از ظرف استیل صنعتی داشته و مرتب هر روز با این ظروف سر و کار  داریم. به این جهت کیفیت ظرف استیل صنعتی در ساخت و مواد اولیه، حرف اول را زده و خرید ظروف بی‌کیفیت و درجه دوم، به هیچ وجه تایید نمی‌شود.

بیشتر بدانید ۱۰ تا از بهترین استیک هاوس یا خانه استیک در تهران

ظروف بن ماری پلی کربنات

همان طور که گفتیم ظروف بن ماری می‌توانند از جنس‌های مختلف استیل، پلی کربنات، شیشه و غیره ساخته شده باشند. ظروف بن ماری پلی کربنات نیز نوعی از ظروف بن ماری هستند که بیشتر برای نگهداری مواد غذایی گرم به کار برده می‌شوند. لازم است حین خرید ظروف بن ماری پلی کربنات نیز به سراغ محصولات تولیدکننده‌ای بروید که این ظروف را از پلی کربنات درجه یک و کاملا یکپارچه ساخته باشد.

ظروف بن ماری پلی کربنات از ظروف بنماری پرفروش هستند که بیشتر برای نگهداری مواد غذایی گرم از آن ها استفاده می شود.

ظروف بن ماری پلی کربنات از ظروف بنماری پرفروش هستند که بیشتر برای نگهداری مواد غذایی گرم از آن ها استفاده می شود.

ظروف بن ماری استیل

ظروف بن ماری استیل رایج‌ترین ظروف بنماری در آشپزخانه‌های صنعتی محسوب می‌شوند که به دلیل کارایی بالا و شرایط نگهداری ساده‌تر، محبوبیت بیشتری دارند. ظروف بن ماری استیل برای نگهداری مواد سرد و نیز مواد غذایی پخته گرم، کاربرد دارند و به راحتی مواد را در دمای مورد نظر حفظ می‌کنند. برای خرید ظروف بن ماری استیل می‌توانید به صنایع پارسیان گرم و سرد مراجعه کرده و یا با تماس با این مجموعه، ظروف بن ماری استیل مورد نظر خود را در هر نقطه از کشور تحویل بگیرید.

قیمت ظروف بن ماری

قیمت ظروف بن ماری با توجه به عمق و ابعاد این ظروف و البته جنس ساخت آن‌ها، تعیین خواهد شد. قیمت ظروف بن ماری می‌تواند از 100 هزار تومان تا چند میلیون تومان متغیر باشد. شما با توجه به نیازی که دارید، باید ظروف بنماری مورد نظر خود را انتخاب کرده و با بهینه سازی خرید، مطابق با نیاز و بودجه‌تان، انواع این ظروف را خریداری نمایید.

انواع ظروف بن ماری

انواع ظروف بن ماری را باید در ظروف بن ماری استیل ضدخش، ظروف بن ماری پلی کربنات، ظروف بن ماری شیشه‌ای و ... تقسیم بندی کرد. همین طور از نگاهی دیگر انواع ظروف بن ماری با توجه به عمق متفاوت این ظروف و ابعاد آن‌ها، تقسیم بندی می‌شوند. به طور مثال شما می‌توانید در انواع ظروف بن ماری موجود در بازار، ظروف بن ماری با عمق 50 میل لیتر، ظروف بن ماری با عمق 100 میلی لیتر و غیره را مشاهده کنید.

 انواع ظروف بن ماری با توجه به عمق های مختلف و جنس های متنوع این ظروف، طبقه بندی می شوند.

انواع ظروف بن ماری با توجه به عمق های مختلف و جنس های متنوع این ظروف، طبقه بندی می شوند.

قیمت انواع ظروف بن ماری

قیمت انواع ظروف بن ماری را باید در گروه بندی‌های زیر جای دهیم:

  • قیمت ظروف بن ماری استیل: قیمت ظروف بن ماری استیل از زیر 1 میلیون تومان تا نزدیک به 3 میلیون تومان متغیر است.
  • قیمت ظروف بن ماری شیشه‌ای: قیمت ظروف بن ماری شیشه ای به مراتب ارزان‌تر بوده و می‌توانید انواع آن را به قیمتی کمتر از 1 میلیون تومان خریداری کنید.
  • قیمت ظروف بن ماری پلی کربنات: قیمت ظروف بن ماری پلی کربنات نیز در حد وسط قرار داشته و از چیزی نزدیک به 150 هزار تومان آغاز شده و تا 1 میلیون تومان بالا می‌رود.

سخن پایانی

همان طور که مشاهده کردید، ظروف بنماری برای نگهداری مواد غذایی در دمای سرد یا گرم کاربرد داشته و در آشپزخانه‌های صنعتی جایگاه ویژه‌ای دارد. گروه صنعتی پارسیان گرم و سرد در زمینه تولید ظروف بن ماری استیل و پلی کربنات و ...، خط تولید حرفه‌ای داشته و این محصولات را در سراسر ایران به فروش می‌رساند.