با توجه به استفاده بالایی که در آشپزخانه‌های صنعتی از تجهیزات آشپزخانه‌ای صورت می‌گیرد، گاهی پس از مدتی، نیاز به تعمیر تجهیزات آشپزخانه صنعتی پیش خواهد آمد. تعمیرات فر صنعتی یا تعمیر دیگ صنعتی چلویی سخت به نظر می‌رسد و عیب این دستگاه‌ها، روال کار آشپزخانه را با چالش روبرو خواهد کرد. البته خوشبختانه در ایران صنایع پارسیان گرم و سرد، تجهیزات آشپزخانه صنعتی را با چنان کیفیت بالایی تولید کرده و به مصرف کننده ایرانی می‌رساند که غالبا نیازی به تعمیر این تجهیزات وجود نخواهد داشت. با این همه در ادامه با ما باشید تا نگاهی به فرایند تعمیر لوازم آشپزخانه صنعتی بیندازیم.

تعمیر تجهیزات آشپزخانه صنعتی

تعمیر تجهیزات آشپزخانه صنعتی معمولا در غالب تعویض قطعه خواهد بود و ساختار این تجهیزات به شکلی است که کمتر امکان تعمیر قطعه وجود دارد. با این همه در صورت نیاز به تعمیر تجهیزات آشپزخانه صنعتی باید ابتدا وضعیت آن وسیله مورد بررسی قرار گرفته و سپس در صورت نیاز تعمیر یا تعویض قطعه انجام شود. کارشناسان صنایع پارسیان گرم و سرد در سراسر نقاط کشور، خدمات تعویض قطعه را انجام می‌دهند. به این ترتیب که تنها با یک تماس مشتری از هر نقطه‌ای در کشور، قطعه مورد نیاز از سوی صنایع پارسیان گرم و سرد برای وی ارسال خواهد شد.

تصویر: تعمیر تجهیزات آشپزخانه صنعتی در مراحل عیب یابی، تعمیر یا تعویض قطعه و تست مجدد عملکرد، انجام خواهد پذیرفت.

تعمیرات لوازم آشپزخانه صنعتی

تعمیرات لوازم آشپزخانه صنعتی در چند حوزه مختلف خواهد بود. به طور مثال اگر تعمیرات لوازم آشپزخانه صنعتی مربوط به وسیله‌ای چون یخچال صنعتی باشد، امکان تعمیر به شکلی تخصصی وجود دارد. اما اگر این تعمیر به وسیله‌ای چون دیگ خورشت پز صنعتی مربوط شود، به احتمال زیاد نیاز به تعویض قطعه خواهد بود. همین طور تعمیرات لوازم آشپزخانه صنعتی در بخش وسایل آماده سازی چون میز کار، خردکن‌ها و غیره نیز با تعویض قطعه همراه می‌شود.

تعمیرات فر صنعتی

تعمیرات فر صنعتی پس از عیب یابی کامل فر و این که مشکل مربوط به کدام بخش از عملکرد آن است، انجام خواهد شد. به این ترتیب برای تعمیرات فر صنعتی باید درخواست تعمیرکار داشته و یا فر را به همراه شرح عیب آن، به مرکز تعمیرات ببرید. در صورتی که نیاز شما با تعویض یک قطعه برطرف گردد، شرکت تولیدی پارسیان گرم و سرد، این قطعه را با تنها یک تماس تلفنی برای مشتریان خود در سراسر کشور ارسال خواهد کرد. تعمیرات فر صنعتی معمولا به بخش گرم کن فر مربوط بوده و با یک تعویض قطعه، برطرف خواهد شد.

تصویر: تعمیرات فر صنعتی بعد از عیب یابی فر و تعویض قطعه و همین طور تست عملکرد صحیح دستگاه، صورت می پذیرد.

تعمیر سرخ کن صنعتی سیب زمینی

تعمیر سرخ کن صنعتی سیب زمینی معمولا به بخش گرمایشی آن مربوط می‌شود و المنت‌هایی که عمل داغ کردن صفحه سرخ کن را انجام می‌دهند، با مشکل روبرو خواهند شد. از این جهت برای تعمیر سرخ کن صنعتی سیب زمینی کمتر امکان تعمیر وجود داشته و لازم است که بخش گرمایشی آن، تعویض قطعه داشته باشد. با توجه به این که در رستوران‌ها از سرخ کن صنعتی استفاده زیادی می‌شود، لازم است که این وسیله را از برند مرغوب و با کیفیت بالا خریداری کنید تا کمتر نیاز به تعمیر سرخ کن صنعتی سیب زمینی پیش بیاید.

تعمیر دیگ صنعتی چلویی

تعمیر دیگ صنعتی چلویی به نظر پروسه سخت و سنگینی می آید. این دیگ‌ها کاربرد زیادی در رستوران داشته و خراب شدن حتی یک از آن‌ها، کار آشپزخانه رستوران را تحت تاثیر قرار خواهد داد. البته دیگ‌های صنعتی تولید صنایع پارسیان گرم و سرد دارای 18 ماه گارانتی و 10 سال خدمات پس از فروش بوده و در صورت ایراد در این بازه زمانی و نیاز به تعمیر دیگ صنعتی چلویی آشپزخانه، مشتری می‌تواند از خدمات کمپانی برخوردار باشد. البته پس از آن نیز صنایع پارسیان گرم و سرد در زمینه تعمیر دیگ صنعتی چلویی همراه مشتریان خود بوده و در صورت نیاز تعویض قطعه را انجام خواهد داد.

تعمیر دیگ صنعتی خورشتی یا خورش پز

تعمیر دیگ صنعتی خورشتی یا خورش پز نیز مانند تعمیر دیگ صنعتی چلویی خواهد بود. این تعمیر می‌تواند به بخش خروجی یا ورودی دیگ مربوط بوده و یا به بخش گرمایشی آن ارتباط داشته باشد. اشکال در درب دیگ صنعتی خورشتی یا خورش پز، رایج‌ترین مشکلی است که معمولا مشتری‌ها در برندهای بی‌کیفیت با آن مواجه می‌شوند. ایراد در عایق‌بندی این بخش، باعث نقص در عملکرد دیگ شده و نیاز به تعمیر دیگ صنعتی خورشتی یا خورش پز را پیش خواهد آورد.

تصویر: تعمیر دیگ صنعتی خورشتی یا خورشت پز تولیدی صنایع پارسیان گرم و سرد، با تعویض قطعه معیوب دیگ، انجام خواهد شد.

تعمیر عرق گیر صنعتی

تعمیر عرق گیر صنعتی معمولا در فصل عرق گیری با هجمه زیادی همراه است. تمامی گروه‌های صنعتی که به کار عرق گیری گیاهان مشغول هستند، پیش از شروع فصل آن، به تعمیرات  دستگاه‌های خود پرداخته و این تجهیزات را برای عرق گیری آماده می‌سازند. تعمیر عرق گیر صنعتی معمولا با یک تعویض قطعه برطرف خواهد شد و کمتر قطعات قابل تعمیر هستند. از این جهت برای تعمیر عرق گیر صنعتی باید عیب یابی آن به درستی صورت گرفته و سپس تقاضای قطعه معیوب از پشتیبانی گردد.

تعمیر عرق گیر گلاب و گیاهان دارویی

تعمیر عرق گیر گلاب و گیاهان دارویی می‌تواند در بخش تقطیر باشد که معمولا چنین اتفاقی می‌افتد. در این صورت برای تعمیر عرق گیر گلاب و گیاهان دارویی باید تعویض قطعه معیوب صورت بگیرد. در صورتی که دستگاه عرق گیر صنعتی را از صنایع پارسیان گرم و سرد خریداری کرده باشید، قطعه معیوب دستگاه شما، به هر نقطه از کشور ارسال خواهد شد. تعمیر عرق گیر گلاب و گیاهان دارویی تولیدی پارسیان گرم و سرد، بسیار به ندرت پیش آمده و این دستگاه‌ها، به شرط استفاده صحیح، از طول عمر بالایی برخوردار هستند.

تصویر: برای تعمیر عرق گیر گلاب و گیاهان دارویی معمولا باید بخش تقطیر آن عیب یابی شده و تعویض قطعه صورت بگیرد.

تعمیر دیگ صنعتی حلیم

برای تعمیر دیگ صنعتی حلیم و عیب یابی نخستین آن، باید عملکرد دیگ در بخش ورودی، خروجی، گرمایش، عایق بندی، درب و غیره مورد بررسی قرار بگیرد. پس از آن برای تعمیر دیگ صنعتی حلیم آشپزخانه صنعتی، احتمالا باید قطعه معیوب در هر یک از این بخش‌ها تعویض گردد. تعمیر دیگ صنعتی حلیم تولید شده توسط گروه پارسیان گرم و سرد، با تعویض قطعه از سوی این کمپانی و ارسال آن به مشتری، انجام می‌شود.

دیگ حلیم صنعتی

دیگ حلیم صنعتی از تجهیزات آشپزخانه ای کارآمد در آشپزخانه رستوران‌هایی است که حلیم یا شله زرد و مانند آن‌ها را در منوی غذایی خود دارند. این دیگ مانند دیگ‌های چلوپز، سیستم ساده و در عین حال تخصصی دارد و لازم است که حین خرید آن، حتما به برند مرغوب و قابل اطمینان مراجعه داشته باشید.

تعمیر انواع محصولات تابشی صنعتی و خانگی

تعمیر انواع محصولات تابشی صنعتی و خانگی از جمله تعمیر انواع کباب پز تابشی صنعتی یا تعمیر انواع کباب پز تابشی خانگی به درب کباب پز و یا بخش گرمایشی آن مربوط می‌شود. در صورت خرابی درب، تعمیر انواع کباب پز تابشی صنعتی یا تعمیر انواع کباب پز تابشی خانگی با تعویض درب همراه خواهد بود. البته در بعضی مواقع که ایراد کوچکی وجود داشته باشد، امکان دستکاری جزئی درب و رفع عیب آن را داریم. در غیر این صورت و عیب در بخش گرمایشی، نیز نیاز به تعویض قطعه از سوی تولیدکننده خواهد بود. تعمیر انواع محصولات تابشی صنعتی و خانگی نیازمند بررسی تخصصی بوده و لازم به یادآوری است که محصولات تولیدی صنایع پارسیان گرم و سرد با کیفیت بالایی همراه بوده و مشتری می‌تواند از عدم خرابی آن‌ها در طولانی مدت، اطمینان داشته باشد.

سخن پایانی

گروه صنعتی پارسیان گرم و سرد در زمینه تعمیر تجهیزات آشپزخانه صنعتی همراه مشتریان خود بوده و در صورت نیاز به مشاوره در این زمینه، مشاوره رایگان ارائه می‌دهد. به علاوه با یک تماس مشتری از اقصی نقاط کشور، ارسال قطعه صورت خواهد گرفت. با این همه کیفیت عالی تجهیزات آشپزخانه‌های صنعتی تولیدی صنایع پارسیان گرم و سرد، در کارنامه این شرکت آمار عیب و نیاز به تعمیرات را به صفر نزدیک کرده است.