تجهیزات تهیه غذا و تجهیزات کترینگ تقریبا تمامی مواردی که در یک آشپزخانه صنعتی رستورانی می‌بینیم را شامل خواهند شد. این تجهیزات برای راه اندازی تهیه غذای خانگی کوچک نیز کارایی داشته و باید به شکلی کاملا حرفه‌ای تهیه شوند. در حقیقت بخشی از موفقیت مراکز تهیه غذای کوچک یا بزرگ و حرفه‌ای، به تجهیزات آن‌ها بستگی داشته و بخش دیگر نیز به نوع آشپزی و مهارت آن وابسته است. شما می‌توانید برای مشاوره جهت راه اندازی تهیه غذا در سراسر کشور از گروه صنایع پارسیان گرم و سرد کمک گرفته و اصول اولیه این کار را به شکلی حرفه‌‌ای برنامه ریزی نمایید.

تجهیزات تهیه غذا

همان طور که گفتیم تجهیزات تهیه غذا چیزی مانند تجهیزات آشپزخانه‌های صنعتی هستند و بسته به این که منوی کترینگ شامل چه مواردی باشد، این تجهیزات انتخاب خواهند شد. با این همه از جمله تجهیزات تهیه غذا می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • میز دورچین: با قیمت بین 2 تا 4 میلیون تومان
 • دستگاه خلال‌کن: با قیمت بین 1 تا 4 میلیون تومان
 • گرمکن غذا: با قیمت بین 1 تا 3 میلیون تومان
 • دستگاه سلفون‌کش حرارتی: با قیمت بین 1 تا 2 میلیون تومان
 • کانتر گرم: با قیمت بین 6 تا 8 میلیون تومان
 • دیگ پخت برنج: با قیمت بین 4 تا 8 میلیون تومان
 • دیگ پخت خورشت: با قیمت بین 4 تا 8 میلیون تومان
 • اره استخوان بر: با قیمت بین 8 تا 10 میلیون تومان
 • فر تابشی: با قیمت بین 2 تا 5 میلیون تومان
 • کباب پز  تابشی: با قیمت بین 2 تا 4 میلیون تومان
 • اجاق گاز: با قیمت بین 1 تا 3 میلیون تومان
 • دستگاه سبزی خرد کن: با قیمت بین 4 تا 6 میلیون تومان
 • یخچال صنعتی: با قیمت بین 8 تا 15 میلیون تومان
 • فریزر صنعتی: با قیمت بین 7 تا 15 میلیون تومان
 • وان استیل: با قیمت بین 1.5 میلیون تا 3 میلیون تومان
 • دستگاه گریل صنعتی: با قیمت بین 4 تا 8 میلیون تومان
 • و ...

این تجهیزات تهیه غذا را می‌توانید از صنایع پارسیان گرم و سرد در هر نقطه از اقصی نقاط کشور سفارش داده و در محل خود تحویل بگیرید.

دیگر خدمات ما: تعمیر انواع تجهیزات آشپزخانه صنعتی

 برای خرید تجهیزات تهیه غذا باید سراغ مواردی چون دیگ برنج پز، دیگ خورشت پز، کباب پز تابشی، فر تابشی، دستگاه سبزی خردکن و غیره بروید.

برای خرید تجهیزات تهیه غذا باید سراغ مواردی چون دیگ برنج پز، دیگ خورشت پز، کباب پز تابشی، فر تابشی، دستگاه سبزی خردکن و غیره بروید.

تجهیزات کترینگ

تجهیزات کترینگ و تجهیزات تهیه غذا باید از مرغوب‌ترین و باکیفیت‌ترین تجهیزات آشپزخانه صنعتی باشند. کترینگ‌ها بسته به این که سفارشات روزانه داشته و تنها به شکل سرویس غذای بیرون بر فعالیت کنند یا غذای سازمان‌ها و ادارات خاصی را برعهده داشته باشند، حجم غذای زیادی در روز آماده می‌سازند. همین طور کترینگ‌هایی که مراسم و جشن‌ها را عهده دار شده و سرویس‌های لوکس غذا را ارائه می‌کنند، نیازمند تجهیزات کترینگ کاملا حرفه‌ای هستند. از این جهت توصیه می‌کنیم که برای خرید تجهیزات کترینگ حتما از تولیدکننده معتبر و باسابقه بهره مند شوید که طول عمر تجهیزات آشپزخانه صنعتی آن تضمین شده بوده و در صورت نیاز به تعمیر تجهیزات آشپزخانه صنعتی نیز در دسترس باشد.

راه اندازی تهیه غذای خانگی کوچک

برای راه اندازی تهیه غذای خانگی کوچک باید مراحلی را شبیه به راه اندازی رستوران طی کنید، با این تفاوت که شما دیگر به یک سالن رستورانی نیاز نخواهید داشت. مراحل راه اندازی تهیه غذای خانگی کوچک را می‌توان به ترتیب زیر دانست:

 1. انتخاب یک فضای استاندارد و مطابق با چهارچوب‌های اعلام شده بهداشت، برای برپا کردن آشپزخانه
 2. دریافت مجوزهای لازم برای راه اندازی تهیه غذای خانگی کوچک
 3. طراحی و انتخاب منو
 4. طراحی و انتخاب نام و لوگو
 5. شروع تبلیغات
 6. خرید تجهیزات تهیه غذا
 7. استخدام آشپز و نیروهای آشپزخانه
 8. و ...

راه اندازی تهیه غذای خانگی کوچک شامل مراحل انتخاب فضای آشپزخانه، خرید تجهیزات تهیه غذا و دریافت مجوزها و ... می شود.

راه اندازی تهیه غذای خانگی کوچک شامل مراحل انتخاب فضای آشپزخانه، خرید تجهیزات تهیه غذا و دریافت مجوزها و ... می شود.

تولیدکننده تجهیزات کترینگ

صنایع پارسیان گرم و سرد به عنوان تولیدکننده تجهیزات آشپزخانه‌های صنعتی در کشور، تولیدکننده تجهیزات کترینگ نیز شناخته می‌شود و در این زمینه فعالیت حرفه‌ای دارد. خط تولیدات صنایع پارسیان گرم و سرد به عنوان تولیدکننده تجهیزات کترینگ دارای کیفیت بالایی بوده و مطابق با به روزترین استانداردهای جهانی عمل می‌کند. به یاد داشته باشید که برای راه اندازی کترینگ باید حتما تجهیزات آشپزخانه آن را از تولیدکننده تجهیزات کترینگ تراز اول خریداری نمایید. به این شکل با خرید تجهیزات تهیه غذا حرفه‌ای، موفقیت و سودآوری شما تا حدود زیادی تضمین خواهد شد.

راه اندازی تهیه غذای خانگی کوچک

برای راه اندازی تهیه غذای خانگی کوچک به حتم به سرمایه کوچک‌تری نیاز خواهید داشت. اما در راه اندازی تهیه غذای خانگی کوچک نیز همان مراحل یعنی تعیین فضای مطابق با استانداردها، دریافت مجوزها، خرید تجهیزات تهیه غذا خانگی کوچک و تبلیغات و غیره را پیش رو خواهید داشت.

در راه اندازی تهیه غذای خانگی کوچک باید منوی به مراتب محدودتری آماده ساخته و تعداد غذای پیشنهادی خود به مشتریان را پایین تر بیاورید. به این شکل آماده سازی آن‌ها برای شما مطابق با سفارشات آسان‌تر بوده و می‌توانید در یک فضای کوچک آشپزخانه‌ای، موفق ظاهر شوید.

بیشتر بخوانید ۱۰ تا از بهترین استیک هاوس یا خانه استیک در تهران

راه اندازی تهیه غذای خانگی کوچک باید در یک ابعاد کوچک تر و محدودتر مراحل راه اندازی آشپزخانه کترینگ حرفه ای را طی کرده و به همان اندازه دقیق باشید.

راه اندازی تهیه غذای خانگی کوچک باید در یک ابعاد کوچک تر و محدودتر مراحل راه اندازی آشپزخانه کترینگ حرفه ای را طی کرده و به همان اندازه دقیق باشید.

مشاوره جهت راه اندازی تهیه غذا

صنایع پارسیان گرم و سرد به عنوان تولیدکننده تجهیزات آشپزخانه‌های صنعتی، مشاوره جهت راه اندازی تهیه غذا نیز به مشتریان خود ارائه می‌کند. با دریافت مشاوره جهت راه اندازی تهیه غذا می‌توانید در این حوزه با مهارت بیشتری وارد شده و بسیار سریع‌تر به نتیجه دلخواه خود برسید. مشاوره جهت راه اندازی تهیه غذا به شما کمک می‌کند تا با صرف هزینه و زمان کمتر، بهره‌وری بالاتری داشته و سودآوری را زودتر و در حجم بیشتر، آغاز کنید.

کلام آخر

برای خرید تجهیزات تهیه غذا و راه اندازی آشپزخانه‌های کترینگ، باید الگوی این کسب و کار را از پیش طراحی کرده و هدف‌گذاری خود را به درستی انجام داده باشید. صنایع پارسیان گرم و سرد به عنوان تولیدکننده تجهیزات تهیه غذا و کترینگ، در این زمینه مشاوره‌های حرفه‌ای به مشتریان خود ارائه داده و آن‌ها را در این مسیر، یاری می‌دهد.