خرید انواع کباب پز تابشی آشپزخانه صنعتی تا خانگی

با خرید انواع کباب پز تابشی صنعتی یا کباب پز تابشی رومیزی و خانگی و غیره، در واقع عملی هوشمندانه انجام داده‌اید. سبک آشپزی با این ابزار آشپزخانه صنعتی یا معمولی و خانگی و خروجی غذای آن‌ها، فوق العاده بوده و تحولی جدی در آشپزی حرفه‌ای به وجود می‌آورد. اگر چه قیمت کباب پز تابشی صنعتی بیشتر از کباب پزهای معمولی است، اما با توجه به مزایای استفاده از آن‌ها، توجیه کاملا اقتصادی در این میان دیده می‌شود. در ادامه به دنبال آن هستیم تا به قیمت کباب پز تابشی بدون دود و غیره پرداخته و نکات مهم در خرید آن‌ها را ذکر کنیم. با شرکت پارسیان سرد و گرم تولید کننده تجهیزات آشپزخانه صنعتی همراه باشید.

برای دریافت لیست قیمت و خرید انواع کباب پز تابشی آشپزخانه صنعتی و خانگی، با کارشناسان صنایع پارسیان تماس حاصل فرمایید،

صنایع پارسیان سرد و گرم تولید کننده تجهیزات فست فود، کافی شاپ و آشپزخانه صنعتی و نیمه صنعتی است.

شماره های تماس 09120267116 - 09123348422

خرید کباب پز تابشی

زمانی که برای خرید کباب پز تابشی آشپزخانه یا صنعتی اقدام می‌کنید، مهم است که ابتدا نیاز خود را به خوبی برآورد کرده و سپس نوع کباب پز را انتخاب نمایید. انتخاب شما می‌تواند در مدل کباب پز تابشی رومیزی بوده و یا شامل کباب پز تابشی بدون دود، کباب پز تابشی کوچک و ... باشد. به همین تناسب قیمت‌ها نیز متفاوت بوده و احتمالا در تصمیم‌گیری شما، نقش آفرینی داشته باشند.

بیشتر بدانید خرید انواع محصولات تابشی آشپزخانه صنعتی

کباب پز تابشی صنعتی

کباب پز تابشی صنعتی و مورد استفاده در رستوران‌ها و آشپزخانه‌های صنعتی، ظرفیت پخت کباب به مراتب بیشتری دارد و به همین تناسب نیز باید انتظار قیمت بالاتری در خصوص آن را داشته باشیم. این کباب پزهای تابشی صنعتی در انواع ریلی و طبقه‌ای عرضه شده و بسته به برند سازنده و ظرفیت تعداد سیخ دستگاه، قیمتی از 10 تا 20 میلیون تومان و شاید بیشتر دارند. البته اگر شما نمونه دست دوم این کباب پزهای تابشی صنعتی را خریداری نمایید، قیمت نهایی آن‌ها به مراتب کمتر خواهد بود.

کباب پز  تابشی صنعتی: کباب پز تابشی صنعتی را باید گزینه ای عالی برای تجهیز آشپزخانه های صنعتی بدانیم و پرداخت قیمت کباب پز تابشی صنعتی کاملا توجیه اقتصادی خواهد داشت.

کباب پز  تابشی صنعتی: کباب پز تابشی صنعتی را باید گزینه ای عالی برای تجهیز آشپزخانه های صنعتی بدانیم و پرداخت قیمت کباب پز تابشی صنعتی کاملا توجیه اقتصادی خواهد داشت.

کباب پز تابشی کوچک

کباب پز تابشی کوچک برای رستوران‌های کوچک یا میان راهی و همین طور منازل و ویلاها عالی به نظر می‌رسد. تصورش را بکنید که با در اختیار داشتن چنین دستگاهی در ویلا یا آلاچیق حیاط منزل خود، می‌توانید به راحتی انواع کباب‌های مورد نظر خود را بدون راه افتادن دود و بوی شدید کباب، طبخ کنید. این موضوع به ویژه در خصوص افرادی که در آپارتمان زندگی کرده و مایل به طبخ کباب در بالکن یا منزل خود هستند، بسیار کاربرد دارد.

اگر از قیمت کباب پز تابشی کوچک بپرسید، باید گفت که با توجه به حجم کوچک‌تر و ظرفیت پخت کمتر کباب در این نوع از کباب پز تابشی، می‌توانیم انتظار قیمت کمتری بین 4 تا 7 میلیون تومان در مورد آن را نیز داشته باشیم. بنابراین شما امکان این را خواهید داشت تا با پرداخت مبلغ محدودتر قیمت کباب پز تابشی کوچک و تهیه آن برای منزل یا رستوران کوچک خود، از شرایط پخت عالی آن بهره‌مند شوید.

کباب پز تابشی کوچک: قیمت کباب پز تابشی کوچک در قیاس با سایر انواع کباب پزهای تابشی ارزان تر است و این نوع کباب پز برای منازل و حیاط ویلاها عالی به نظر می رسد.

کباب پز تابشی کوچک: قیمت کباب پز تابشی کوچک در قیاس با سایر انواع کباب پزهای تابشی ارزان تر است و این نوع کباب پز برای منازل و حیاط ویلاها عالی به نظر می رسد.

کباب پز تابشی رومیزی

کباب پز تابشی رومیزی برای آشپزخانه‌های کوچک صنعتی یا منازل کارایی داشته و تعداد کباب، جوجه کباب یا ماهی کبابی که می‌توانید در حال واحد در آن تهیه نمایید، محدودتر است. در این نوع کباب پز تابشی، شما می‌توانید به راحتی کباب‌های مورد نظر خود را طبخ کرده و از به راه افتادن دود و بو، نگرانی نداشته باشید. این مدل کباب پز تابشی رومیزی در انواع 8 سیخه، 10 سیخه و 12 سیخه و غیره عرضه می‌شود و قیمت آن نیز در تناسب با ظرفیت پخت از 3 یا 4 میلیون تومان شروع شده و تا 8 الی 10 میلیون تومان بالا می‌رود.

بیشتر بدانید ۰ تا ۱۰۰ راه اندازی رستوران و فست فود

کباب پز تابشی بدون دود

ذات کباب پزهای تابشی حذف دود و به راه افتادن بوی زیاد در فضای آشپزخانه خانگی یا صنعتی است. کباب پز تابشی بدون دود می‌تواند ضمن سرعت عمل در پخت کباب و کیفیت مغزپخت شدن آن، بدون ایجاد دود و بوی زیاد، فرآیند پخت کباب را به پایان برساند. این نوع کباب پز معمولا جنسی تمام استیل داشته و قیمت آن با توجه به ظرفیت و تعداد سیخ‌ها، از 4 تا 12 میلیون تومان یا حتی بیشتر، متغیر است. به علاوه فرآیند تمیز کردن آن نیز بسیار راحت است و مصرف انرژی بهینه‌ای دارد.

کباب پز تابشی: کباب پز تابشی بدون دود در انواع مختلف عرضه شده و شما می توانید بسته به نیاز خود نوع کاملا صنعتی یا رومیزی و کوچک آن را خریداری نمایید.

کباب پز تابشی: کباب پز تابشی بدون دود در انواع مختلف عرضه شده و شما می توانید بسته به نیاز خود نوع کاملا صنعتی یا رومیزی و کوچک آن را خریداری نمایید.

قیمت کباب پز تابشی خانگی گاز ایران

قیمت کباب پز تابشی خانگی گازیران به مراتب نسبت به سایر برندهای تجهیزات آشپزخانه صنعتی، مناسب‌تر بوده و شما می‌توانید کباب پز تابشی خانگی گاز ایران را با نرخی متعادل خریداری نمایید. به علاوه این کباب پزهای تابشی عملکردی مناسب داشته و طول عمر بالایی از خود نشان داده‌اند.

سخن پایانی

شما چه تجربه‌ای از خرید کباب پز تابشی صنعتی یا کباب پز تابشی کوچک و بدون دود دارید؟ قیمت کباب پز تابشی کوچک تا چه اندازه نسبت به قیمت کباب پز تابشی صنعتی تفاوت دارد و توجیه اقتصادی تهیه این مورد از تجهیزات آشپزخانه صنعتی چیست؟ شما می‌توانید راهنمایی و مشاوره‌های بیشتر را از گروه تخصص پارسیان هات اند کلد به دست بیاورید. به علاوه کلیه تجهیزات آشپزخانه صنعتی، توسط این گروه ارائه شده و امکان این وجود دارد که وسایل مورد نظر خود را در هر نقطه از سراسر ایران زمین تحویل بگیرید.